Wpis z mikrobloga

Typowy TVNowski film/serial. Laska pracuje jako stażystka/asystentka w kancelarii prawnej/redakcji, albo typek jako barman/fotograf:
Modnie #!$%@? mieszkanie 90m2 w centrum Warszawy
Maksymalnie dwuletnie auto
Codziennie jedzenie w restauracjach
Outfity żywcem wyjęte z katalogów

Oczywiście w #!$%@? czasu na wszystko bo pracują na 1/2 etatu, albo freelancing.

#!$%@?, to już nawet nie jest śmieszne xD

#pracbaza #korposwiat #praca #seriale #film
o.....s - Typowy TVNowski film/serial. Laska pracuje jako stażystka/asystentka w kanc...

źródło: comment_1630141005hJDT64StlwSLRXlXbxpEld.jpg

Pobierz
  • 161
  • Odpowiedz
@elf_pszeniczny: Akurat z friendsami było to wytłumaczone - w Nowym Jorku istnieje coś takiego jak blokada wysokości czynszu. Oni kilka razy w serialu wspominali, że mieszkanie jest na babcie, która je wynajęła x lat temu i oni płaca taką samą cenę cały czas ;)
  • Odpowiedz
@omajgydnes: masz też serie programów na polsacie typu chłopaki do wziecia gdzie prezentowane są polskie realia :) pamietaj że to ma byc odpoczynek, spuszczenie mózgu w kibel, a nie reality show.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 102
@omajgydnes: Ja w ogóle nie rozumiem fenomenu seriali z podkładanym śmiechem.

Drażni mnie to ogromnie, od małego przełączałem cokolwiek ze śmiechami w tle, chyba tylko Miodowe Lata dawałem rade.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 162
@omajgydnes: nie żeby coś, ale tvpisowska rodzinka peel forsuje podobny image i dodatkowo szumnie nazywa to "typową polską rodziną" xD

a mydlane serialiki tvn pokroju brzyduli to typowe #!$%@? o miłości i ciąży pisane na jedno kopyto (90% seriali kończy się ślubem), taka Ukryta prawda z lepszymi ujęciami xD
  • Odpowiedz
  • 233
były jeszcze Miodowe Lata i Graczykowie.


@loginprzykladowy Miodowe lata to miks. Polski i USA lat. 50. Byl wzorowany na amerykańskim sitcomie The Honeymooners z tamtych lat i dlatego niektóre rzeczy nieprzystawały do polskich realiów.
Krawczyk sam pracował na utrzymanie ich dwoje i nie chciał, żeby ona szła do pracy. Przecież to typowe lata 50. USA, a nie lata 90. Polska, gdzie kobiety musiały zasuwać, bo z jednej pensji trudno się utrzymać.
  • Odpowiedz
@jaroty: W rodzinnce peel nie ma nic nierealnego. Raczej normalne warunki życia jak dla architekta(?) i dziennikarki(?) z Warszawy którzy są grubo po 40. Nie jest to typowa rodzina ale taki standard życia nie jest niczym nadzwyczajnym w Polsce.
  • Odpowiedz