Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2907
#pokazmorde z żonką. Odeszliśmy z korpo, sprzedaliśmy większość rzeczy i pojechaliśmy dziś w świat. Po ponad 3 latach od pomysłu, dokończonej szkole, otwarciu własnej DG i przeczekaniu części pandemii uznaliśmy że nie warto dłużej czekać bo czterdziestka już w zasięgu wzroku. Tym samym do tagu #paniekierowniku dochodzi #kierownikpodrozuje i zapraszam do śledzenia. Zaczynamy od Karaibów (skoro Azja się zamknęła na nowych przybyszy), a co będzie dalej, zobaczymy za około miesiąc. Może Azja, może Ameryka Południowa ¯\_(ツ)_/¯
Wkrótce opowiemy co nieco do kamery i wrzucimy pod tagiem.
#zwiazki #podroze
silentpl - #pokazmorde z żonką. Odeszliśmy z korpo, sprzedaliśmy większość rzeczy i p...

źródło: comment_1630138149qptFqYkYoxeyMCZBZwT89D.jpg

Pobierz
  • 321
  • Odpowiedz
nie warto dłużej czekać bo czterdziestka już w zasięgu wzroku.


@silentpl: "szybko szybko grażyna 40 na karku, musimy świat zwiedzić!" a o dzieciach cisza... pewnie zamiast dziecka to psa macie?
  • Odpowiedz
@silentpl: no wow. Zazwyczaj to ci najwięksi sluzbisci i akolici w danym korpo potem nagle się wyzwalają bo życie jest za krotkie xD. Rzuciłem pracę w korpo i robię hamburgery, rzuciłem pracę w korpo i robię piwo, i costam. Nie wiem czy praca w korpo to jakiś hamulec jakiejkolwiek innej aktywnosci? Wystarczy mieć zdrowe podejście do wszystkiego :))
  • Odpowiedz
Swoja droga co jest ciekawego w podróżach? Podróż sama w sobie? Odwiedzenie jakiś miejsc? Bo nawet zdalnie jak ktoś pracuje to i tak trzeba być te 8h w pracy :/


@MarcelFerry: Nomad digitals, korci mnie zeby sprobowac. Kasa jest no i po pracy masz te 8h dla siebie
  • Odpowiedz
Skoro nie będzie budżetowo, nie będzie przeklinania i będą karaiby, to będę oglądać, tylko jakiś link do kanału poproszę
  • Odpowiedz
ja mam w umowie wpisane miejsce skąd mam wykonywać pracę.. Ale pewnie jakbym zapytał to by pozwolili pracować z daleka. Gorzej jak masz kompa firmowego, a tak najczęściej jest i ci się rozwali coś jak będziesz w Nepalu xD albo nie będzie neta, a konferencja jest ważna.

Chyba max dla mnie na ten moment to Czarnogóra


@MarcelFerry: tez myslalem o tym :) mysle ze trzeba sie dogadac ze swoim szefem
  • Odpowiedz
szkoda, ze zawsze dochodza do tych wnioskow dopiero po tym jak dzieki temu toksycznemu portalowi w ogole zyskuja jakies zasiegi na YT i IG, gdzie normalnie zgineliby w zatrzesieniu takich samych podroznikow i kucharzy ( ͡º ͜ʖ͡º) dziwnym trafem wczesniej siedzac tu od lat nie widza tej toksycznosci i 'wykopcie prosze mireczka' xD


@Steven_Hyde: Przecież jestem tu dalej, nie usunąłem konta i nawet mój komentarz
  • Odpowiedz