Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2907
#pokazmorde z żonką. Odeszliśmy z korpo, sprzedaliśmy większość rzeczy i pojechaliśmy dziś w świat. Po ponad 3 latach od pomysłu, dokończonej szkole, otwarciu własnej DG i przeczekaniu części pandemii uznaliśmy że nie warto dłużej czekać bo czterdziestka już w zasięgu wzroku. Tym samym do tagu #paniekierowniku dochodzi #kierownikpodrozuje i zapraszam do śledzenia. Zaczynamy od Karaibów (skoro Azja się zamknęła na nowych przybyszy), a co będzie dalej, zobaczymy za około miesiąc. Może Azja, może Ameryka Południowa ¯\_(ツ)_/¯
Wkrótce opowiemy co nieco do kamery i wrzucimy pod tagiem.
#zwiazki #podroze
silentpl - #pokazmorde z żonką. Odeszliśmy z korpo, sprzedaliśmy większość rzeczy i p...

źródło: comment_1630138149qptFqYkYoxeyMCZBZwT89D.jpg

Pobierz
  • 321
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jan_Niezbendny: właśnie dlatego się na tym dorobili, i teraz będą podróżować i opowiadać nam tutaj, jak to tym p---------i, bo dawało im kase, ale wolą teraz podróżować, bo to k---a takie modne teraz...

podróże, blogasek "hej spaliśmy koło jeziora i jemy ryby"....
no i poduszka finansowa, odłożona kasa, dom sie wynajmuje... koń zwalony... te sprawy.
  • Odpowiedz
Do śledzenia i wpłacania...q--a tych kanałów się narobiło że hoho...wszyscy nagle robotę rzucają i liczą na jałmużne od frajer... Ekhm ludzi z internetu
  • Odpowiedz
@silentpl: Ja to zawsze podziwiam, że ludziom udaje się znaleźć drugą połówkę, która ma ochotę zrobić z nimi coś szalonego ( ʖ̯)ja mam problem, żeby ze znajomymi na weekendowy wyjazd się umówić a są młodsi od Was XD Ahoj, przygodo! []
  • Odpowiedz
@silentpl: ech, współczuję trochę - niby podróż i odpoczynek, a jednak konieczność życiowego ekshibicjonizmu, żeby się utrzymać.

No chyba, że lubicie to, no to wtedy pogardzam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Więc życzę aby obyło się bez socjalmediów ( )
  • Odpowiedz
wynajęliśmy obcym dom przez agencję. DG w tle generuje pieniążki i do tego poduszka finansowa uzbierana przez kilka lat.


@silentpl: to w zasadzie macie majątek, a te wspomniane większość rzeczy to tak, żeby brzmiało, ze wyzbywacie się dóbr doczesnych, ale tak naprawdę to nie? :) W zasadzie historia jak każda inna gdy ktoś odchodzi z corpo i zaczyna robić coś innego, po prostu Wy wyjeżdżacie w podróż a ktoś inny
  • Odpowiedz