Wpis z mikrobloga

Witam mam nie przyjemną sytuację z jednym z moich klientów mianowicie sprzedałem używany sprzęt tj wykrywacz metali był w pełni sprawny bez żadnych uszkodzeń .
Odebrał go osobiście sprawdził faktyczny stan zapłacił i odjechał.
Dzisiaj dostaję wiadomość po trzech dniach że towar jest uszkodzony i mocno zużyty
Poradzicie ma prawo o coś takiego się ubiegać ?
#poradaprawna
#wykrywaczmetalu
#prawnik
#wyludzenia
#pomocy
Pobierz mateusz-chrobok - Witam mam nie przyjemną sytuację z jednym z moich klientów mianowic...
źródło: comment_1630127789bkN4Z9hT5ohtQXxHaTczva.jpg
  • 82
@mateusz-chrobok: Co to w ogóle #!$%@? jest „zgodnie z regulaminem olx i prawem” jakie prawo daje mu prawo do roszczeń XD

Próbuje ci wyłudzić hajs, ma sprawny sprzęt a teraz kręci. Pełno takich januszy.

Ja pare lat temu sprzedawałem rower (street), wiec był CELOWO bez przerzutek i przedniego hamulca. Wszystko było w aukcji wypisane, zdjęcia. Koleś zapłacił i kazał wysłać - No okej będzie ciężko ale niech ma.

Telefon po 3
@mateusz-chrobok: To może ja doprecyzuję swój wpis: chodziło mi o to, że jeśli sprzedaż nie odbywa się między chociaż jednym podmiotem prowadzącym działalność, to nie ma mowy o gwarancji producenta, 14 dniach na zwrot i innymi typowymi praktykami w relacji sklep-konsument. Ale, jak zauważają komentujący, zawarliscie umowę kupna-sprzedaży i prawo dalej nakłada na was pewne przywileje i ograniczenia. Nie zachecam w pierwszej kolejności do wulgarnych odpowiedzi ani też do grożenia sądem