Wpis z mikrobloga

#!$%@? ciuchach maja tez najbardziej w głowie popierdzielone.

Ludzie uwielbiają tworzyć takie chochoły, najczęściej oparte o błędy poznawcze albo wynikające z kompleksów. Wtedy czują się lepiej i wydaje im się, że ich świat jest bardziej poukładany.


@bojownik69:
  • Odpowiedz
Ale się agresywne lewactwo rozszalało w komentarzach HURR DURR MOŻESZ MIEĆ SWOJĄ OPINIE I COŚ CI NIE PODOBAĆ W INNYCH LUDZIACH REEEEEEEEE ZAKAZAĆ KRYTOWANIA PRAWNIE, TO JEST LITERANIE GWAŁT RATUNKU xDDDD ja #!$%@? już nawet #!$%@? ciuchów nie można nazwać #!$%@? bo zaraz jacyś Social Justice Warriorzy się znajdą i podważą twoje prawo do krytycznego myślenia xD

1. To że #!$%@? ubrania się tobie nie podobają to w sumie twój problem i
  • Odpowiedz
@KochanekAdmina: Ale #!$%@? typie. Przecież to nie jest żadne krytyczne myślenie, tylko próba ogłoszenia jakiś prawd objawionych i jedynego dopuszczalnego kanonu. Dzięki temu można podleczyć swoje kompleksy poprzez referencję społeczną. Łony złe, lupy, #!$%@? obleśne, ja dobry, jedyny właściwy. Szybko potwierdźcie mi to plusikami, proszę.
  • Odpowiedz
„Ej wypok czemu ludzie noszą ubrania, które mi się nie podobają?


@szybki_lolo: Ej wypok, czemu ludzie tak ból dupią, bo wyrażam swoje zdanie na temat jakiegoś zjawiska?
  • Odpowiedz
obiektywnie


@Simfecstio: Buhaha, obiektywnie. Wykopek odkrył prawdę ostateczną.

seksowny


Pomysł, że inni ludzie mają się ubierać, żeby pobudzać cię seksualnie. Brzmi legitnie. Jak bardzo dziś seksownie ty wyglądasz?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Frank_Parker: CoxD akurat w zalando masz wzorową politykę zwrotów. 100 dni na zwrot i zawsze za darmo z przygotowaną przez nich etykietą itp.

@tomkers: tak ale jak nie ma zwrotów to więcej zarobią, nie?
  • Odpowiedz
@KochanekAdmina:

Ale się agresywne lewactwo rozszalało w komentarzach HURR DURR MOŻESZ MIEĆ SWOJĄ OPINIE I COŚ CI NIE PODOBAĆ W INNYCH LUDZIACH REEEEEEEEE ZAKAZAĆ KRYTOWANIA PRAWNIE, TO JEST LITERANIE GWAŁT RATUNKU xDDDD


Gościu, przecież nikt niczego takie nie napisał, to ty się zesrałeś pod siebie i pod wymyślonego przez siebie chochoła.
  • Odpowiedz
Każdy wyglądał inaczej, totalnie losowe ciuchy, w losowych rozmiarach, kolorach, wzorach, krojach : D wolność pełną gębą.

Oczywiście mówię to z pewnym przekąsem, chociaż jest coś pociągającego w takiej swobodzie. Wtedy nikt na to nie zwracał uwagi, każdy miał #!$%@?, uzbierałeś się w to co było i było git.


@Lohengrin: Ja te lata pamiętam zupełnie inaczej. Jak pojawiło się coś na bazarze to połowa szkoły chodziła tak samo ubrana, np. dżinsowe,
  • Odpowiedz