Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@DiscoKhan: w jednej reklamie jest mulatka z rudym afro, w sensie ufsrbowane, ale ma wyglądać ekstremalnie rzadko.
@każde pokolenie chce być inne od starszych i to się zaczyna już w przedszkolu i rynek tylko odpowiada na tą potrzebę podsuwając inne ale akceptowalne dla nich trendy
@Bumelante może taka moda to też reakcja na naciski społeczne żeby kobieta ubierała się dla mężczyzn którzy są wzrokowcami, plus to że rozmiarów ka 3
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kuroszczur: bo chodzi o to żeby ubrać dopasowany ciuchy i żeby to w miarę mogło wyglądać trzeba trochę się wysilić, obecne pokolenie 2000 to "im gorzej tym lepiej"
  • Odpowiedz
@WrzeCiOna: przecież przez ostatnie 20 lat nie było takiego okresu gdzie "ciemniejsza" kobieta nie miała w jakiejś reklamie afro, ponadczasowa fryzura. Nie bardzo łapię o czym to ma niby świadczyć, jakbym miał warunki to pewnie sam bym sobie trzasnął no ale ja jestem rudym białasem także u mnie codzienne ogarnianie takiej fryzury trwałoby ze 3-4 razy dłużej niż u czarnych czy pewnych mulatów.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@DiscoKhan: kręcone włosy to naturalny stan u osób z ciemniejsza skórą, ale zdaje się bardzo są kłopotliwe w codziennej pielęgnacji, i słychać głosy nawet medialnie że to coś co z powodów kulturowych chcą one zmienić, bo atrakcyjniejsze wydają się im włosy proste. Na tą konkretną fryzurę zwróciłam uwagę bo reklama pokazuje często to co właśnie jest na topie w modzie, nawet babcie reklamujące środki na babcine problemy mają czasem lepszy manicure
  • Odpowiedz
Wiadomo, wykopki tylko tshirty basic, bojówki lub spodenki 3/4 i do tego buty z CCC

To jest prawdziwa styl, a nie te jakieś dziwne za duże ubrania i ślepe podążanie za korporacjami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz