Wpis z mikrobloga

@Wewnetrzny_Recenzent: Dziękuję za współczucie, jednak uważam że nie masz czego współczuć, bo sam nie popieram tych rzeczy. Ale bycie wykopkiem = byciem zajadłym. Zauważ że ten portal gloryfikuje radykalność. Gloryfikuje brak jakiegokolwiek sacrum, w imie rozrywki. Sam pewnie się z tym spotkałeś. Czym radykalniej tym lepiej. Ktoś umarł i nagranie wyciekło do sieci - trzeba zrobić chlew. Talibowie zajmowali afganistan - musiały się znaleść osoby "robiące super żarty" o donoszeniu do
@Krasparov nie ma większego wstydu w grupie znajomych jak powiedzieć, że coś się tutaj przeczytało. A jak jakiegoś mema stąd biorę i wysyłam i ktoś pyta skąd to mówię że jakiś typek na fb wrzucił na fanpage. Wykop to absolutny ściek i powód do wstydu dla moderacji i założycieli.
@ocotutajchodzi96: 100% racji. Od siebie dodam jeszcze, że jak po wielkich tyradach takiemu gamoniowi udowodnisz, ze jego poglady sa inwalidą, to poleci klasyczne wykop serious bizness, bo z pastami i memami sie przeciez nie dyskutuje. Nie warto zatem robic nic.

Po prostu przestanmy udawac, ze to co tu ludzie pisza, ma jakikolwiek sens i znaczenie. Ja ten portal traktuje jako symulacje szpitala psychiatrycznego z oddzialami dla lekko, srednio i ciezko chorych
@ocotutajchodzi96: piekna analiza tych krzykaczy filistrow z wysr0pu tez mam podobne spostrzezenia - lasi na plusy tylko czekaja zeby sie do kogos doyebac albo do znudzenia te same teksty bo popularne .

Typowy wyk0pek ma ciut wiecej intelektu i moze czasami zarabia ciut wiecej niz typowy Janusz przez co wydaje mu sie , ze pozjadal wszystkie rozumy , jest ponad wszystkimi bo cos tam liznal jakis temat smieje sie z profanow