Wpis z mikrobloga

Dzisiaj dla eksperymentu jadąc po mieście ustawiłem tempomat na 52 km/h.

Polecam każdemu chociaż raz na miesiąc, zobaczycie rzeczy, których na co dzień nie widać. Zdacie sobie sprawę z pewnych rzeczy. I śmiechu jest co nie miara. Polska to taki smutny kraj, gdzie każdemu się spieszy być dalej Polakiem w Polsce.

Wszyscy ci wyprzedzacze, frustraci, królowie lewego pasa dojeżdżają maksymalnie minutę szybciej do pracy ode mnie. Do zobaczenia na światłach. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Będzie to moja nowa tradycja.

#prawojazdy #motoryzacja #polskiedrogi
  • 75
@manjan: Chodzi o fakt wyrzucania peta robaku. Pokazujesz tylko jaka z Ciebie bieda umysłowa. Nadajesz się tylko do utylizacji raku społeczeństwa. Zastrzyk to maks na co zasługujesz
@dafto nic takiego nie ma miejsca, przez co częstokroć się wlec muszę 50km/h mini opuszczenia już terenu, bo przecież kto by poczekał 100m. Przyspieszam po tym, jak zjada już przede mnie. I często też od tego momentu jadę równo z nimi aż do następnego terenu zabudowanego.
@red7000: Jezu ale jesteś zwalniacz, jak ci pis nakaze jechać 5km/h to też tak będziesz jechać? Pamiętaj nie każdy musi mieć prawo jazdy, jeśli masz opóźniony refleks to jeździj komunikacja publiczna. Te 80 km/h to taka optymalna prędkość pomijam centra miast. Jeśli możesz to nie jeździj i nie blokuj innych normalnych.