Wpis z mikrobloga

Mirki brał ktoś ostatnio #kredythipoteczny w #mbank ? Jak długo czeka się na wstępna decyzje? Rozumiem ze ona przyjdzie mailowo razem z formularzem informacyjnym, a potem przepisowe 21 dni czekania na decyzje ostateczna?
  • 12
  • Odpowiedz
Mirki brał ktoś ostatnio #kredythipoteczny w #mbank ? Jak długo czeka się na wstępna decyzje?


@kielooo: W przypadku mBanku czas oczekiwania na decyzję zależy głównie od nieruchomości. Część z nich jest wyceniana przez automatyczny system, co skraca czas oczekiwania na decyzję.

Według aktualnych czasów podawanych przez bank czas oczekiwania na decyzję to około 36 dni w przypadku nowego procesu i 66 dni w przypadku starego procesu. W zależności od celu kredytowania
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kielooo: U mnie trwało to niecały miesiąc 11 sierpnia byłem oglądać nieruchomość. 4 września podpisywałem akt notarialny. 8-9 września odebrałem klucze
  • Odpowiedz
  • 0
@kielooo dwa lata temu 3,5 mc trwało załatwienie kredytu od przyniesienia wsztkich dokumentów na pierwszym spotkaniu do podpisania umowy kredytu hipotecznego. Ale mam działalność gospodarczą więc miałem pod górkę
  • Odpowiedz