Wpis z mikrobloga

@secs: @Hopelessness @Migfirefox @bambus94 @justkilling @zawodowi3c @Kindlegem @zirytowana_plaszczka @Damixi @MrNobody567 @groznaglizda303 @KrowaMleczna @spaduwa_mam_robote

OK, przyznam, że spędziłem nad tym właśnie więcej czasu, niż bym chciał... Odnosiłem się wyżej głównie do tego tweeta Bezosa po udanym lądowaniu Falcona 9 – członkami "klubu" są oczywiście firmy, które wylądowały rakietą – Bezos dość chytrze podkreśla nawet, że booster Falcona jest sam w sobie suborbitalny. Historia jest taka (opisana bodajże w książce Space Barons), że
  • Odpowiedz
@texas-holdem: Może historia z tortem pomieszała ci się z historią z serem w dragonie?

Taki pomysł, wypieprzyć drugi stopień z F9 albo wsadzić pustą puszkę bez silnika itp, i na to wsadzić Dragona. Konkurencja dla New Sheparda jak się patrzy.
Drugi stopień waży ok 100t plus ładunek.
  • Odpowiedz
Może historia z tortem pomieszała ci się z historią z serem w dragonie?


@bambus94: Chodzi mi o (rzekomy) tort, jaki B.O. wysłała (rzekomo) do siedziby SpaceX. To brzmi spokojnie jak coś, co mogło się zdarzyć, tylko nie potrafię namierzyć źródła. Może to znaczyć, że źródło nie istnieje, bo zwykle znajduję takie rzeczy w 20 sekund:/
  • Odpowiedz
że historia o torcie do siedziby SpaceX została wykreowana w mojej głowie


@texas-holdem: to chyba musiała by być zbiorowa halucynacja, bo mogę przysiąc że też czytałem gdzieś o tym jak BO wysłało tort do spacex
  • Odpowiedz