Wpis z mikrobloga

@#!$%@?: widzę że lewa bojówka zmieniła nieco taktykę
Przestali zapodawać cytatami z Pisma, bo robili z siebie pośmiewisko,na pytanie kiedy ostatni raz uczestniczyli w nabożeństwie
ale dalej ładują biblijnymi przykładami
Aż mi się przypominało jak #!$%@? Czuchnowski cytował Jezusa, w artykule gdzie pisał, że musieli blokować komentowanie artykułów o uchodźcach z Syrii
@Opipramoli_dihydrochloridum: jakoś nie widzę żeby było ci do śmiechu. Pretensje miej do autora biblii nie do mnie.

Bo byłem głodny, a nie daliście Mi jeść; byłem spragniony, a nie daliście Mi pić; byłem przybyszem, a nie przyjęliście Mnie; byłem nagi, a nie przyodzialiście Mnie; byłem chory i w więzieniu, a nie odwiedziliście Mnie." Wówczas zapytają i ci: "Panie, kiedy widzieliśmy Cię głodnym albo spragnionym, albo przybyszem, albo nagim, kiedy chorym albo
@Opipramoli_dihydrochloridum: nie, nie zrozumiałem co cię w tym bawi, przecież rozwinięcie tego cytatu z w biblii jawinie mówi o tym że samo chodzenie na msze i przyjmowanie komunii nic nie da jeśli nie jest potwierdzone uczynkami.

Jaki z tego pożytek, bracia moi, skoro ktoś będzie utrzymywał, że wierzy, a nie będzie spełniał uczynków? Czy [sama] wiara zdoła go zbawić? Jeśli na przykład brat lub siostra nie mają odzienia lub brak im