Wpis z mikrobloga

walczyć o ich prawa


@Felixu: po pierwsze to kazdy w tym kraju powinien miec te same prawa, a nie ze lgbt ma jakies swoje. To by nas dyskryminowalo. Po drugie, jezeli jakiejs grupie ktores prawa są odmawiane, to w interesie nas wszystkich jest walczyc, bo za chwilę mogą odebrac prawa tobie czy mnie.
@Felixu w średniowieczu:

Nie mam nic do osób leworęcznych itp, ale nie widzę ani jednego powodu dla którego miałbym ich wspierać czy walczyć o ich prawa, bo jestem praworęczny i nie mam z tego powodu żadnych korzyści, gdybym to robił.
@4kroki: nie mam zamiaru nawet próbować tego leczyć. Gdybym sie z tego wyleczył to zostałbym spierdonem co boi sie wyjsc z piwnicy po bułki, a tak to sobie spokojnie wegetuje manipulujac i wykorzystujac ludzi, a gdy oni cos zaczna mi sugerować wmawiam im że jest inaczej, aby, zawsze wyjsc z "czystymi" rekoma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
to zostałbym spierdonem

a tak to sobie spokojnie wegetuje manipulujac i wykorzystujac ludzi, a gdy oni cos zaczna mi sugerować wmawiam im że jest inaczej, aby, zawsze wyjsc z "czystymi" rekoma


@Felixu: czyli już jesteś spierdonem, gratulacje po raz kolejny
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Felixu no widzisz, a ja na przykład co miesiąc jestem zmuszony oddawać sporo pieniędzy na usługi których na oczy w życiu nie zobaczę, zasiłki, 500+, mieszkania socjalne i inne tego typu atrakcje z którymi się nie zgadzam, takie żyćko
pieska akurat by mi szkoda bylo czy kotka, ale ludzi to nie


@Felixu: to już świadczy tylko o Tobie. To taka sama korelacja jak z bitym przez złych panów pieskiem, nad którym każdy się rozczula i głaska po główce, życząc najgorszego poprzednim właścicielom; a skopanego przez los człowieka, przegrywa spędzającego większość życia z agresywnymi, toksycznymi rodzicami nikomu nie szkoda, bo "każdy jest kowalem własnego losu" i elo

A mi szkoda i
@Prespekt:

nie no, akurat nie z wykopu, ale np. oglądając media narodowe, którzy pokazują np. obronę Jasnej Góry przed tym czymś, żeby nie doszło do profanacji.


Faktycznie, jako naczelny ssak z grupy LGBT codziennie maluję kościoły i pomniki z papieżem czerwoną farbą...

...a nie, czekaj, tak przecież robi tylko kilka odklejeńców z antify. Zajebiście sobie wymyśliliście tego wroga, nie ma co.
Pobierz theicecold - @Prespekt: 

 nie no, akurat nie z wykopu, ale np. oglądając media naro...
źródło: comment_1630050718OftMKICHzyqmo9oZuSFpfD.jpg
@Felixu: wiadomo, psem też nie jesteś więc jak ktoś chce go sobie ciągnąć na łańcuchu za samochodem to nie powinieneś nic z tym robić.


Wczoraj widziałem bandę nazioli jak ciągnęła samochodem jednego pedała podczepionego za nogi. Codziennie widzę homofobię na ulicach. Wszyscy powinniśmy w ramach solidarności złapać się za siury i zdelegalizować heteroseksualizm. Trzeba każdemu kto nie wierzy w 300 płci i w to, że każdy może zostać helikopterem szturmowym narzucić