Wpis z mikrobloga

@Lala-Sassy: a u mnie wrecz przeciwnie, nienawiść hodowana w sobie przez lata jest dzis nielicznym z czynnikow co mi jeszcze daje jako tako sile i trzyma na tym padole
  • Odpowiedz
@Felixu:

Nie widzę ani jednego powodu, dla którego miałbym ich wspierać czy walczyć o ich prawa, bo jestem hetero i nie mam z tego powodu żadnych korzyści, gdybym to robił


Ja widze. Legaluzujac zwiazki homo wybijasz argument lewicy o homofobii w narodzie i nic nie tracisz, bo oni i tak są razem i tak. Jak beda dalej mowic o homofobii to wtedy maska opadnie i bedzie widac, ze tu wcale
  • Odpowiedz
@Felixu: Przykro mi to słyszeć. Niestety najbardziej krzywdzisz tym siebie. Ci, do których żywisz urazę już dawno o Tobie zapomnieli, żyją sobie swoim życiem a Ty ciagle hodujesz w sobie tą nienawiść. Spróbuj nad tym popracować. Nie chodzi o to, że o tym zapomnisz, ale to przestanie Cię definiować.
  • Odpowiedz
@f__f:
https://www.wykop.pl/link/6243739/pan-tomasz-wracal-z-zona-do-domu-nie-zyje-bo-trzem-troglodytom-sie-nudzilo/

A tego pobili go bo był lpg+ czy może dlatego że w Polsce jest od metra pysychopatyczych sebiksów szukających wrażeń?
Najgorsze to dorabianie ideologii do codziennych problemów. W tym kraju każdy ma szanse dostać #!$%@? za darmo bo naszym problemem ogólnie jest element kryminalny na ulicach, niżeli robienie z siebie "bardziej poszkodowanych ofiar" przez atencyjne LPG+. I rozwiązanie tego problemu powinno miec priorytet, ponad skupianiem się nad lpg+
  • Odpowiedz
wiadomo, psem też nie jesteś więc jak ktoś chce go sobie ciągnąć na łańcuchu za samochodem to nie powinieneś nic z tym robić.


@Elec:
No tak, nie chce "walczyć o ̶p̶r̶z̶y̶w̶i̶l̶e̶j̶e̶ prawa" homoseksualistów więc chce żeby ich ciągnęli na łańcuchu za samochodem.
  • Odpowiedz
Każdy w Polsce ma te same prawa nie odlatuj już.


@noway321: czy ja w mojej wypowiedzi zasugerowalem, ze jest inaczej? gdzie widzisz ten odlot? moze z perspektywy twojego odlotu wyglada jakby wszystcy inni odlatywali
  • Odpowiedz
bo jestem hetero i nie mam z tego powodu żadnych korzyści, gdybym to robił


@Felixu: im więcej pedałów, tym więcej lasek dla nas chłopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ale gejem się ludzie rodzą,


@Felixu: co Ty chłopie... dawniej większość z nich się żeniła i żyła w takim nieszczęśliwym związku, a inna część szła na księdza.
  • Odpowiedz
Nie mam nic do osób homoseksualnych


@Felixu
I to podsumowuje również moje nastawienie.
I bardzo mi się nie podoba że w przestrzeni publicznej i narracji w mediach istnieją 2 opcje, albo jesteś za i #!$%@? tęczową flagą na paradzie, albo jesteś przeciw i jesteś zjebem katolskim nazistą itd.
  • Odpowiedz