Wpis z mikrobloga

@little_muffin: Właśnie to niezbyt pasuje, bo dla świętego spokoju napisałaby że żyje i jest wszystko ok, każdy by tak zrobił gdyby napastowała go masa ludzi. Czytałem opinie, że prawnicy zabronili jej udzielać się w mediach społecznościowych, ale po raz kolejny nic by nie straciła, a wręcz by zyskała gdyby pojawiła się na 5 sekundowym filmiku.
  • Odpowiedz
@Nupharizar: no wiesz. Może inne problemy ma, przechodzi np. rozwód z mężem i ma wyjebke na zdjęcia na insta. No to nie jest prawdziwe życie xd zresztą sama mam taką koleżankę co nagle zniknęła, usunęła wszystko - podejrzewam, że jej się życiowo posypało i dopóki były piękne chwile to też postowała co chwilę, a jak zaczęło się w małżeństwie sypać, przyszła proza życia i problemy finansowe to nagle zniknęła i
  • Odpowiedz
@WUJICO: Dokładam cegiełkę szurostwa, właśnie napisałem do każdego członka jej rodziny i rodziny jej męża jakiego znalazłem na FB xD Jeśli do tej pory siedziała cicho ze strachu to teraz chyba zbuduje schron xDD
  • Odpowiedz
@WUJICO: nie no. Rozumiem, że pewnie mogła by dodać posta, że wszystko ok i elo, ale podejrzewam, że jak ma jakieś realne problemy jak dajmy na to rozwód - to ma wyjebke na bandę covidowcow z neta, którzy nagle śledzą całe jej życie bo wystąpiła w tv. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Nupharizar: @little_muffin: @Nfvr: @Kressska: już ostatnio był o tym post. Tutaj jest jej zdjęcie tydzień po tym szczepieniu: https://newschannel9.com/news/local/gallery/hospital-shares-video-support-for-chattanooga-nurse-who-fainted-after-receiving-vaccine?photo=2
Oczywiście szury stwierdziły że to nie ona.

Zresztą pomyślcie, takie coś byłby nie doutrzymania w tajemnicy. Rodzina, współpracownicy, znajomi. Ile osób musieliby skorumpować? Po prostu szury zaatakowały jej social media i zrezygnowała się z udzielania na nich albo stworzyła swoje prywatne.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@little_muffin: sama geneza tego jest śmieszna. Wynieśli laskę z pod widoku kamer. Mnóstwo ludzi robiło teorie że umarła, nagle po kilku dniach wchodzi ona pokazać się do kamer. Ale szury dopatrzyli się że jednak to nie ona, covidianie mówili że ona tylko jej się przytyło i włosy zmieniła ( ͡° ͜ʖ ͡°) oczywiście od tego pechowego zdarzenia ślad po niej zaginął. Gdzieś czytałem że pracownicy tego
  • Odpowiedz
@WUJICO: no spoko. Tylko jaki pr szczepionek? Przecież wiadomo, że mają nieporządnie skutki uboczne - jak wszystkie inne szczepionki. Po prostu zaszczepienie ratuje więcej ludzi, niż ludzi umiera w skutek powikłań.
  • Odpowiedz
@WUJICO: gdyby nie ten wpis to o babce bym nie usłyszała. No ludzie mogliby wyciągnąć błędne wnioski, tak czy siak wszystko wskazuje na to, że jednak babka z jakiś względów przestała publikować, niż że zmarła od szczepionki. Szczególnie w warunkach udzielenia natychmiastowej pomocy.
  • Odpowiedz