Wpis z mikrobloga

Ja tu tylko tak zostawię.
1.Kilak lat temu były już setki imigrnatów pod polska granica w obozie na Białorusi.
2. Polska odmawiałą przyjmowania wniosków.
3,Imigranci pozwali Polske przed Europejskim Trybunałem Praw Człowieka i ten przyznał im racje nakazujac wypłąte odszkodowań po 34 tys euro na łowe. Uznano, że Polska naruszyła szereg przepisów Europejskiej Konwencji Praw Człowieka, m.in. zakaz tortur i nieludzkiego traktowania, brak skutecznego środka odwoławczego czy naruszenie prawa do skargi indywidualnej.

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2020-07-23/uchodzcy-z-czeczenii-skarzyli-polske-rzad-musi-im-zaplacic/

Różnica z obecna sytuacja polega na tym, że wtedy oni skłądali wnioski na granicy (na przjesciu) , a dizsiaj do punktu granicznego ich sie nie dopuszcza.

#neuropa #4konserwy #bialorus #imigranci #afganistan #czeczeni
szurszur - Ja tu tylko tak zostawię. 
1.Kilak lat temu były już setki imigrnatów pod...

źródło: comment_16298867558wLCVMFR0SwGpkc9XnNA1L.jpg

Pobierz
  • 8
@szurszur: ty słyszałeś co robili Chorwaci z najeźdźcami ? W ryj Albo wywozili ich do Bośni na pola minowe i jedynie co na tym stracili to ze nie wejdą nigdy do Schengen za kare, a Schengen to gowno bo granice powinny być zamknięte
@szurszur: To w takim razie wszyscy posłowie, NGO i media chcący interweniować w sprawie imigrantów i im rzeczywiście pomóc, powinni siedzieć na przejściu i pilnować czy tam się odbywa wszystko zgodnie z prawem. A nie bawić się w rugbystę z pizzą zamiast piłki na zielonej granicy.