Wpis z mikrobloga

@L3gion: Szczerze mówiąc, wcześniej miałem deathaddera elite i jest to bardzo frustrujące.. Próbowałem się przyzwyczaić, ale czasem nawet łapie "laga". Przerzuciłem kablem usb nadajnik przy samej myszce i nadal to samo. Kolega obok ma 2S i żadnego problemu - przepinałem do swojego komputera i działa wyśmienicie. Ogólnie mam wrażenie, że 2S jest lepsza. Chyba zamienię 3 na 2S. Spróbuj z samego dołu głównej przelecieć do góry ale bez trybu "Free" tylko
Spróbuj z samego dołu głównej przelecieć do góry ale bez trybu "Free" tylko z ząbkami. Zobaczysz, że co 2-3 ruch będzie mniej się ekran przemieszczał.


@kloner: Hmm no u mnie nic takiego nie ma. Używam macOS jak coś. Możliwe że to jakaś wadliwa partia.
@L3gion: Dla potomnych, którzy odnajdą ten post - wymieniłem myszkę na 2S i nie ma tego problemu co więcej te scroll podoba mi się dużo bardziej - ma mniej luzu i łatwiej go wyczuć. Dodatkowo kulka pozioma i gesty są w lepszym miejscu.
@bomba4: Ja niestety zostałem przy MX3 naprawiłem trochę scrolla tym software od logitecha ale nadal jest słaby. Natomiast 2S ma przyciski boczne jako nieporozumienie i pozioma rolka chodzi bardzo ciężko gdy nie łapiesz jej centralnie. Do tego scroll w 2S chodzi bardzo głośno i wolno - w 3S nawet jak masz tryb schodkowy i mocniej przekręcisz to leci jakby magnetycznie.
@bomba4: Dokładnie tak, nadal łapie ale już mniejszego i staram się do góry przewijać z wciśnietym scrollem - problem dotyczy tylko do góry scrollowania. Wpisz na yt "logitech mx 3s scroll" jest troche filmików o tym :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kloner: ale chyba czułość na full nic nie da jak smartshift jest wyłączony. Ogólnie musze się przyzwyczaić, że jak chce szybko przewinąć, to muszę przełączyć tryb, bo trochę chrobocze xD

No i przy gestach trochę za daleko trzeba myszkę przesunąć. Szkoda, że tu czułości się nie da ustawić