Wpis z mikrobloga

@panborsuk: Panie, ja rok temu kupiłem diesla z 2002 z przebiegiem 186 tysięcy ( ͡° ͜ʖ ͡°) @Jarem12: No akurat pieprzenie, że każde turbo wytrzyma na pewno minimum 500kkm jest głupie, bo jak poprzedni właściciel #!$%@?ł furę i miał #!$%@? na wymianę oleju to spokojnie zarżniesz turbinę nawet w 100kkm. @NuklearnySzpadel: Zmień 4 z przodu na jedynkę i sprzedasz od razu ( ͡~ ͜
  • Odpowiedz
@panborsuk: Sprzedawałem niedawno 2016r 305k przebiegu, wszystko robione w ASO (wtryski, sprzęgło). Pare osób podpytało ale w sumie nikt nie oglądał. A na grupie fb danego modelu oczywiście wszyscy szukają 2012-2014r max 150k przebiegu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Oddałem do 321sprzedane i problem z głowy..
  • Odpowiedz
  • 62
@kopszmercen w czerwcu mój ojciec ściągnął z Austrii furkę która w 19 miesięcy miała nalatane 154 tysiące ( ͡º ͜ʖ͡º) Coniektórym w rodzinie styki popaliło totalnie :D
  • Odpowiedz
Z racji że zapytano bardzo kulturalnie, odpisałem również poważnie i z szacunkiem. Nie każdy zna się na autach i wie, że taki przebieg to niekoniecznie wyrok śmierci dla fury ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak na to jak super się tym jeździ, te 3 stówy to niski przebieg xD
  • Odpowiedz
@vartan: cena jest zupełnie przeciętna, ale z dolnych widelek. Miesiąc temu 1/3 tej kwoty wpakowałem w duży i kłopotliwy serwis, no ale to nikogo nie interesuje, bo kto to widział, taki przebieg!
  • Odpowiedz