Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 36
@login_musi__miec_od_4_do_35_znakow: Polakowi nie dogodzisz. Jeden marudzi, że nie ma dokumentów (czytaj faktur z napraw), drugi mówi, że makulatury nie zbiera i nie wierzy w te papierki. Dla jednego przebieg tylko do 198, a drugi się cieszy jak widzi 300 bo uważa, że nie kręcony. Z jednym spędzisz 3 godziny i zaproponuje połowę kwoty, inny po 5 min pyta gdzie ma się podpisać i w ogóle się nie targuje. Ogólnie sprzedaż aut
  • Odpowiedz
@MajkelEm: dramat to tez sprzedać auto, które ma przebieg rzeczywiście mały... Boże drogi, nie każdy #!$%@? w ciul kilometrów, niektórzy jak jebną 10k rocznie to już dla nich dużo. Dziadek ma peugeota w super stanie z około 2002 roku, 47k km przebiegu. Kilka razy wybrał się w polskę, a później tylko na zakupy i do lekarza. Albo auto które mam po tacie, 130k przebiegu, rocznik 2003. Oba auta z przebiegiem rzeczywistym.
  • Odpowiedz
Zaraz plusów będzie wincy niż kilometrów na liczniku xD
Brakuje tu tylko Pana, który pytanie zadał, a jeśli jest - to serdecznie pozdrawiam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Znajomy kupił diesla który miał 15 lat i się jarał, że ma tylko 200 tysięcy nalatane


@Jarem12: mój stary ma 20-letniego diesla z przebiegiem 200k km, kupił w salonie, więc legit. Zawsze się zastanawiałem czy ktoś mu uwierzy jak będzie chciał sprzedawać, ale chyba będzie jeździć tym autem do momentu jak będzie się nadawać tylko na złom.
  • Odpowiedz
@AH996547DG: mam fabryczną kierownice i poduszkę w bagażniku ( ͡° ͜ʖ ͡°) a nawet jeśli było walone, to ktoś ładnie poskładał, bo nic nie widać, w końcu przede mną ktoś tym 15 lat śmigał
  • Odpowiedz
@MajkelEm: wszystko zależy od tego jakie to auto i oczywiście cena. W tym roku dla firmy kupiłem samochody z przebiegami 340k i 580k. Oglądaliśmy jednego z przebiegiem 200k i technicznie był bardziej zaniedbany niż ten 580k, gdzie ktoś serwisował w flocie regularnie.
  • Odpowiedz
@Jarem12: nie licząc tego że ten samochód miał pewnie z 400-500 (może mniej jak z Polski) to turbinę można #!$%@? spokojnie w 50-70k jak ktoś nie umie jeździć i nie dba
  • Odpowiedz