Wpis z mikrobloga

@magdalena-gaska narzekać w internecie na brak noża, ale się odezwać do pani która roznosi jedzenie to juz nie XDDD. W ogóle... Nie zabrac swojego noża widelca i łyżeczki do szpitala to śmiech na sali
  • Odpowiedz
@ominius ogólnie jedzenie jest smaczne w szpitalach i na pewno nie jest tak słabej jakości jak to mówi opka, w większości piecxywo pół na pół ( pół jasnego pół ciemnego po 2 skibki ) masło, ser szynka sałata pomidor i do wyboru kakao lub herbata z cytryną
  • Odpowiedz
@harnasiek: w ilu szpitalach leżaleś, oceniając ogólnie na smaczne? Ja ani razu nie widziałam cytryny w herbacie, na śniadanie kawa zbożowa, sałaty też ani razu nie miałam. Przecież co szpital, to inny świat, a Ty tu wykład robisz, że ogunie to fajnie jest.
  • Odpowiedz
@Wredna_pomarancza 10 dni na okulistycznym po wypadku samochodowym, szpital Wojewódzki. Wszyscy uprzejmi i nie było problemów. Mama leżała w szpitalu po operacji ręki i też mówiła że jedzeniem dobre i nawet mogła o więcej chleba poprosić
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@magdalena-gaska: było zadzwonić na alarmowy przycisk i by przynieśli nóż. Btw też jestem w szpitalu i zazdroszczę takiego jedzonko bo to co tu dają to woła o pomstę.. miłego dnia i trzymaj się tam
  • Odpowiedz