Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zwiazki #logikarozowychpaskow #rozowypasek #rozowepaski #niebieskiepaski #niebieskipasek #friendzone #podryw #randki
Już powoli nie daje mi to spokoju
Od pewnego czasu spotykam się z pewną dziewczyną, której nie mogę do końca zrozumieć, rozgryźć. Na początku znajomości było dużo rozmów, ale wspominała że ona nie chce być teraz w związku. Mi to odpowiadało, bo i ja nie dawno zakończyłem swój prawie 2-letni związek, a chciałem jakoś zapełnić sobie czas zamiast siedzieć w domu. Jednak w ostatnim tygodniu wszystko nabrało rozpędu, zaczęliśmy spotykać się codziennie po pracy (a i tak pracujemy w tej samej firmie). Bardzo często jest inicjatorką spotkań, często martwi się o mnie. Niedawno zaczęła mnie zaczepiać fizycznie, tu niby złapie za bark, szturchnie itp. Na ostatnim spotkaniu, podczas wspólnego oglądania przytuliła się do mnie oraz splotła swoją dłoń w moją i tak trzymała do końca spotkania.

I tu mam pytanie, czy z jej strony to może oznaczać friendzone czy może czeka na jakiś ruch z mojej strony?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61236b65618030000a7905b7
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 8