Wpis z mikrobloga

Bez bombelka dzień drugi.

Jak widać opiekunowie, którzy mają doświadczenie w obozach świetnie zaspokajają naszą ciekawość i niwelują tęsknotę. Od wczoraj dostajemy masę zdjęć, zauważyłam, że mój bombel trzyma się z 12-13 latkami i przyznam, że to uroczy widok.

Wczoraj pod wieczór dzwonił:
Bombel: cześć Mama
Ja: Cześć, jak podróż?
Bombel: Dobrze.
Ja: A jaką macie pogodę?
Bombel: Dobrą.
Ja: A mieliście już kolację?
Bombel: Nie pamiętam, pa narazie.

Coś czuję, że za rok będzie chciał znów jechać. Swoją drogą, ciekawe czy otworzy w ogóle pastę do zębów. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z racji brzydkiej pogody zaczęłam przebierać ubrania Bombla, na wieczór natomiast ustawiłam się z dwoma kumplami na partyjkę szachów popijaną piwerkiem. Pies i kot są bardzo nieswoi, chyba tęsknią. :)

#rodzicielstwo #wakacje #bezbombelka
PachneImbirem - Bez bombelka dzień drugi.

Jak widać opiekunowie, którzy mają doświ...

źródło: comment_1629719725rj0guV8EFRp2A8pTZj8WGl.jpg

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
  • 1
Daj mu już spokój, niech się chłopak integruje z kolegami. Zepsujesz dzieciaka jak nie przestaniesz za nim latać z cycem. Chcesz kolejnego przegrywa na wykopie?


@WypadlemZKajaka nie rozumiem, po czym stwierdziłeś, że nie daje mu spokoju?
  • Odpowiedz
@PachneImbirem w życiu bym nie pomyślał, że doczekam się na wykopie codziennych wpisów matki tęskniącej za dzieckiem, które wyjechało na kolonie. Jakoś staro się poczułem przez to ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
w życiu bym nie pomyślał, że doczekam się na wykopie codziennych wpisów matki tęskniącej za dzieckiem, które wyjechało na kolonie. Jakoś staro się poczułem przez to ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Strictee będąc w wieku mojego syna uważałam, że osoby, które mają aktualnie tyle lat co ja to starsi ludzie. No cóż.. :) jeszcze trochę i czterdzieści.
  • Odpowiedz
  • 3
taka rada na przyszłość. Jak wysyła się dziecko na obóz/kolonie to jest jedna podstawowa zasada jakiej trzeba się trzymać - nigdy nie odwiedzać.


@KaiserBrotchen nawet sama nie dzwonie ani nie pisze sms.

@PachneImbirem: o matko, przypomniało mi się jak moja mama świrowała (
  • Odpowiedz