Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Chciałem się z wami podzielić opinia która sobie wyrobiłem na temat sieci #play. Jakieś dwa tygodnie temu przyjechałem odwiedzic rodzinne strony z #emigracja. W sieci której posiadam telefon daje mi 11gb na roaming po eu w standardzie ale pomyślałem że przyda się polski numer więc kupiłem starter #play. Piękna promocja 100gb na wakacje skupiła mnie na tą ofertę. Telefon jaki używam to huawei p smart 2020.
To jest #!$%@? jakiś dramat @play_polska jakość rozmów to czuje się jakbym dzwonił z Polski B do NY w latach 80 jakieś trzaski echo pogłos. To już na what's up jakoś rozmowy jest milion razy lepsza. Ale wisienka na torcie jest 100gb które można wykorzystać przez wakacje. Co z tęgo jak w centrum 100k miasta są prędkości jak na obrazku. Marketing może macie dobry ale zamiast wydawać na niego pieniądze polecam doinwestować w sieć bo to wasze 4G ultra to jest śmiech na sali. Cały czas używam teraz karty w roamingu bo szkoda mi nerwów na play
Jeśli myślisz o kupnie karty sim upewnij się ze to nie play albo coś co działa na jego infrastrukturze
Miłego dnia.
Pobierz b4rney - Chciałem się z wami podzielić opinia która sobie wyrobiłem na temat sieci #P...
źródło: comment_1629702616DhTYiYqn0wj5REVMKk3ds1.jpg
  • 8
@play_polska: Wy se kur..a jaja robicie z Play24? Wszyscy w rodzinie mają problem w Play z połączeniami oraz z internetem. Nawet firmowe telefony maja problemy z internetem w całej Polsce. Jest identycznie jak na screenie powyzej.
Zero poprawnego internetu. Kontakt przez Play24 jest tak żałosny jak w żadnej sieci. Tam tylko pada odpowiedz spradzic to mozesz w Play24 i nastepuje rozłączenie. Zadasz pytanie to jest odpowiedz dorada ma problem techniczny łącze