Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? co mi się wyświetliła za reklama na youtube, to ja nie... xD Kolo ze zdjęci twierdzi, że bycie atrakcyjnym nie polega na dobrym wyglądzie i posiadaniu hajsu, a na MĘSKIM CHARAKTERZE. xD #!$%@? skąd się tacy biorą? Myślałem, że PUA mitomani wymarli równo z dinozaurami. xD
#blackpill #bekazpodludzi #przegryw #pua

Pobierz J.....y - Ja #!$%@? co mi się wyświetliła za reklama na youtube, to ja nie... xD Kolo...
źródło: comment_1629651223enkp75dk6sAmTa0fSzKwYp.jpg
  • 72
@Jestembogaty: Mi akurat ten filmik sprawił sporo frajdy. Siedzę sobie z przyjaciółką u mnie na kwaterze, najpierw oglądamy Gargacucka o PUA, potem "hipokryzja gargamela",a w bonusie w reklamie wyskakuje ten koleś. Prawie udusiliśmy się ze śmiechu.
Ci "trenerzy uwodzenia"nie znikną. Powtórzę po raz 1000, redpill już zawiera w sobie blackpill. Tylko oni mu zaprzeczają z powodów marketingowych. Najpierw musisz wizualnie podobać się lasce żeby "męski" charakter mógł zacząć działać. I tu
@Jestembogaty:
Trudno oczekiwać, żeby koleś, który chce wyciągnąć pieniądze za materiały i szkolenia od naiwniaków, wprost przyznał, że wygląd jest najważniejszy.
To się tyczy wszystkich trenerów uwodzenia, jeszcze nie spotkałem takiego, który przyznałby otwarcie ten fakt.
Opowiedz cos o kosztach i o zaczepkach jakich was uczyli?


@czitauri: gówno szkolenie ponad 2000 zł a zaczepek to żadnych nie uczyli, po prostu typ kazał zagadywać i mówić to co masz aktualnie w głowie. xD