Wpis z mikrobloga

@Gronie: w zależności od tego jaki masz wykrywacz - jeśli typowy "Kanarek" to ustaw na biżuterie i kop każdy sygnał który jest "okrągły" (każdy sygnał można się nauczyć jak brzmi) nie przejmuj się że kapsle wychodzą, raz wyjdzie kapsel a drugim razem pierścionek ze złota ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Sprus: nie robię tego dla pieniędzy.
@luukasek: @alan-parysek: na razie metodą prób i błędów staram się tych dźwięków nauczyć. Ale i tak na razie kopię wszystko.

A no i nie pochwaliłem się ale kolega pożyczył mi jeszcze pinpointer (chyba tak się to nazywa).
Mocno przydatna rzecz.
@Gronie: z biegiem czasu nauczysz się rozpoznawać po dźwięku i to jak ruszasz cewką co masz w ziemi. Ja od razu bawiłem się w zgadywanie oho dwójka w piachu, pinpointer przydatny gdy masz bardzo głęboko daną rzecz, lub drobną gdzieś zakopaną w ziemi, w piachu łatwo znaleźć i odsiać sitkiem. Nie nastawiaj się że znajdziesz nie wiadomo co :) to ma być zabawa i relaks, nawet znaleziony 1 grosz ma ci
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@alan-parysek: to nie jest mój pierwszy raz z wykrywaczem w ogóle.
Moje doświadczenie jednak to kilka godzin przez kilka dni z kumplami i jednym wykrywaczem kolegi gdzie jeden szukał, drugi kopał a trzech z piwkami za nimi łaziło.
Było to z 10 - 15 lat temu.
Nie wiem jakie wtedy były przepisy bo mieliśmy to w dupie. Znaleźliśmy wtedy trochę łusek, współczesnych monet może z 5,5zl i jedna moneta jakaś stara