Wpis z mikrobloga

Koleżanka wynajmuje pokój w mieszkaniu wraz z czterema innymi osobami. Od jakieś czasu czuła że coś okropnie śmierdzi, ale nie mogła zlokalizować skąd. Po jakimś czasie zorientowała się że dawno nie widziała jednego chłopaka który też wynajmował jeden z pokoi, a to mniej więcej z tamtąd wychodził smród. Z góry założyła najgorsze, dlatego też zadzwoniła do właściciela z donosem. Właściciel potraktował sprawę poważnie, przyjechał i wspólnie weszli do pokoju tego chłopaka. A to jest to co zastali w pokoju… Tak, to żółte to siuski. Chłop miał łazienkę naprzeciwko swojego pokoju. #warszawa #wynajem #wspollokatorzy ##!$%@?
seekerx1 - Koleżanka wynajmuje pokój w mieszkaniu wraz z czterema innymi osobami. Od ...

źródło: comment_1629476759FkgKvy8pTRsKfxLnBWppJs.jpg

Pobierz
  • 423
@seekerx1: @seekerx1: @hubdal:

To jest prawda. Ja wynajmowałem przez 20 lat bardzo dużo takich pokojii dla studentów, czasem kobiet i dla samotnych kawalerów ( standard 50%+ ). W mojej rodzinie ponad 50 lat ten typ biznesu jako wynajem/developer istniał. Chyba 3 pokolenia. Na mnie się skończyło - teraz coś innego tam jest - spokój i IT. ( ͡ ͜ʖ ͡)

#!$%@? to to jeszcze