Wpis z mikrobloga

@Kuntakinte666: Mi zdecydowanie bardziej podeszło PoE, jest bardziej klasyczne. DoS1 i 2 zmęczyły mnie w połowie gry. Gry larianów są bardzo dobre, ale za długie i mają sporo denerwujących sekwencji/walk. Są niezbalansowane, a gra potrafi być niekonsekwentna w swoich zasadach. Podejrzewam, że Baldur ma podobnie
  • Odpowiedz
@Exenex: zapomniałem dodać ze milem na myśli baldur1,2 :). Poe ma bardziej klasyczny świat fantasy? Głównie o to mi chodzi bo te bzdury w divinity sprały mi mózg aż musiałem obejrzeć władcę pierścieni.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Kuntakinte666: No widzisz ja odwrotnie miałem. Kompletnie się odbiłem od Pillarsów bo były zbyt pompatyczne i jak dla mnie trochę nudne, za to Divinity mi bardzo podeszło. No i warto wspomnieć że zdecydowanie lepiej sie gra w coopie. Pod warunkiem że masz z kim. Skoro mamy na odwrót to pewnie Ci się spodoba PoE.
  • Odpowiedz
Głównie o to mi chodzi bo te bzdury w divinity sprały mi mózg aż musiałem obejrzeć władcę pierścieni


@Kuntakinte666: Szczerze mówiąc nie mam pojęcia jaka była fabuła w DoS 1 i 2. Te ściany tekstu były tak ciężkie w czytaniu i tak nieciekawe, że koncentrowałam się głównie na walkach, które zaczęły nudzić i męczyć w połowie gry

Poe ma bardziej klasyczny świat fantasy?


W mojej opinii ciekawszy i bardziej przejrzysty.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kuntakinte666: jestem old schoolowym graczem. Nie mogę się wciągnąć w Dos1&2 mimo że kocham rpg, wychowany na Baldurze, d&d papierowe ogrywane za młodu. Ale Dos nie daje rady. Baldursy polecam
  • Odpowiedz
  • 0
@Kuntakinte666 dwa podejścia do PoE, w pierwszym odpadłem po przejściu dodatku ( który swoją drogą jest zdecydowanie ciekawszy niż podstawka), w drugim w połowie drugiego aktu. PoE to mieszanka pompatyczności historii i na siłę udziwnione go świata która stara się być oryginalna. Możliwe że bardziej podobne gameplayowo do oryginalnych Baldurów, ale jeśli miałeś problem ze ścianami tekstu w divinity 2 to nawet nie startuj- 3x więcej z czego praktycznie 1 zdania
  • Odpowiedz