Wpis z mikrobloga

Kolejne #rozdajo od @SAVIO_multimedia i nasza nowość - Ładowarka sieciowa USB Quick Charge Power Delivery 3.0 18W SAVIO LA-05 na dwa porty USB, którą możecie kupić już dziś np. w sieci Media Expert już za ok. 40 pln, która przyda się zapewne każdej Mirabelce i każdemu Mirkowi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zasady do rozdajo:
1. Zaplusuj ten post
2. Wyniki w poniedziałek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3. Biorą udział tylko Mirabelki i Mirki mający co najmniej 150 wszystkich akcji na wykopie

Powodzenia! Zespół #savio - Sprawdź nasze nowości na www.savio.net.pl
Chcesz być wołany do kolejnego #saviorozdaje ? Zaplusuj komentarz poniżej!()

Nasze produkty na ceneo.pl:
- Produkty Savio na ceneo są dostępne tutaj https://www.ceneo.pl/Sprzet_RTV;szukaj-savio
- Sekcja dla graczy i użytkowników #pcmasterrace https://www.ceneo.pl/Komputery;szukaj-savio
#savio team
Pobierz SAVIOmultimedia - Kolejne #rozdajo od @SAVIOmultimedia i nasza nowość - Ładowarka sie...
źródło: comment_1629449950DsfKwFdB9fq9nMtmng72Ym.jpg
  • 65
@SAVIO_multimedia: to weźcie zlećcie swojemu chińskiemu producentowi żeby takie robił bo tego nie ma nawet na ali, a to byłby na prawdę hit. A potrzebuje w metalowym oplocie bo królik tego nie przegryzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@SAVIO_multimedia: macie ładowarkę obsługującą standard pump express? Jest totalna nisza na rynku, wszyscy rozbijają się o QC, a ładowarki z PE nie ma nawet nigdzie stacjonarnie w sklepach. Nawet na Ali express musiałem dobrze poszukać bo większość sprzedawców tego nie wyszczególnia, a typowy posiadacz MediaTeka potem sra na te telefony że się wolno ładujo, a to nie ich wina. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@SAVIO_multimedia: No to chyba powinniście, co? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bo marże chyba są spore przez takie sklepy jak mediaexpert.
Akurat potrzebowałem to kupiłem dwie od nich, ale chyba jak się chcecie rozwijać to dobrze by było o czymś takim pomyśleć, może w przyszłości.

Jak to teraz wygląda, z Chin ściągacie na zamówienie swoje, rebrandujecie czy skąd to leci? Chodzi mi plus minus o ogarnięcie, jak od
@andrzejedude: mamy model biznesowy b2b Mirku stąd nie ma handlu detalicznego. Aktualnie mamy produkcję w chinach i w zależności od produktu korzystamy nawet tych samych dostawców (fabryk) co topowe brandy ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak więc nie jest to typowy rebrand jak myślą niektórzy, bo produkt jest podobny.
Czasami ten sam produkt potrafi być droższy u nas w zakupie, a bierzemy duże ilości niż na znanym portalu,