Wpis z mikrobloga

Jak myślicie mirki, czy będzie uczciwie spotyać się z dwoma na raz. Tzn jedna już jest po pierwszej randce w oczekiwaniu na drugą. A druga ma chcice na randkę. Bo w sumie na początku znajomości nic nie jest pewnego.

#gorzkiezale #podrywajzwykopem
  • 29
  • Odpowiedz
@Felonious_Gru: W sumie, żadnej choć tej pierwszej trochę dałem ultimatum bo proponowałem randkę ona, że nie może i żałuje itp. Potem jeszcze akurat smsem zapytałem o inne terminy jakie by pasowały. Po czym nie odpisywała i jak się przypomniałem po 2 dniach to od razu przepraszała itd. Że odczytała a zapomniała o nim bo była na imprezie.

@karolziom22: Myślę, że bez problemu bo to 5 i 6 w
  • Odpowiedz
@MMaros: No i taki z Ciebie kolega. A może dałbym rade w przyszłości pomoc. Ty może wybierzesz drugą a w tedy ja bym mógł pocieszyc ósemeczke :D Miałbyś czyste sumienie, ona nie byłaby załamana no a ja oczywiście jestem wspaniałym pocieszycielem złamanych serc :D
  • Odpowiedz
@karolziom22: http://www.wykop.pl/wpis/1008815/no-i-pomaranczka-i-1001-miejsce-w-rankingu-mam-nad/ Miałem pomarańczę przez 3 dni i się wtedy ogarnąłem. A dziś pewnie pęknie miejsce ## w rankingu.

@BieremyGolfa: ;p no właśnie z tą jedną taka historia, co ma na mnie chcice, że przez całe urodziny rwał ją koleś jak mlecze na wiosne. A i tak ja przy nic nie robieniu - chce się umówić ze mną. :X Ogólnie to i tak mam #!$%@? w życiu same
  • Odpowiedz
@BieremyGolfa: W pewnym momencie tak się przyzwyczajasz do niektóry, że sama myśl erotyczna na punkcie ich aż Cię obrzydza. Twój mózg się tak przestawia, że są kompletnie aseksualne dla ciebie.
  • Odpowiedz