Wpis z mikrobloga

Aktywiści Extinction Rebellion zajęli budynek Rady Gospodarczej CDU w Berlinie! znalezisko <--- wykop

Okupacja jest częścią szerszej akcji protestacyjnej, jaka do końca tygodnia potrwa w stolicy Niemiec pod hasłem „August Rise Up!”. Zablokowana została także siedziba niemieckiego związku rolników Deutscher Bauernverband. Co ciekawe, o akcjach tych bardzo mało jest informacji zarówno w polskich, jak i niemieckich mediach. Przypadek? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Miłość & Gniew!

strona polskiego XR

#extinctionrebellion #niemcy #berlin #klimat #kryzysklimatyczny #globalneocieplenie #antykapitalizm
p.....y - Aktywiści Extinction Rebellion zajęli budynek Rady Gospodarczej CDU w Berli...

źródło: comment_1629391494lbIkuTa9rWfKeC7REpY8Z5.jpg

Pobierz
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@piespolny: "kryzys klimatyczny..." Co się stało że starym dobrym "globalnym ociepleniem" albo jeszcze niedawnymi "zmianami klimatycznymi"? Bardzo szybko wszyscy się przestawiają na nową, aktualną narrację z centrali ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Patrząc na gazety sprzed 40-50 lat to już dziś powinniśmy być na skraju zapaści, a jakoś USA truje, Chiny trują, reszta świata truje, a nasza biedna Europa ma być Chrystusem narodów i zabić swoją gospodarkę w
@Tytanowy_Lucjan: Mam 24 lata i ch*j mnie obchodzi Twoja wysrana i obszczana gospodarka typie, czaisz? Chcę zrobić karierę akademicką, założyć rodzinę, przekazać dalej rodzime tradycje i mieszkać w swoim regionie – nie rozwijać jakąś gospodarkę na kiju, z której produktów dostaję marne ochłapy, a która niszczy mój jedyny dom. „Gospodarka” to – używając waszej chrześcijańskiej nomenklatury, bo w końcu kapitalizm wyrósł na protestanckiej etyce ( ͡° ͜ʖ ͡°