Wpis z mikrobloga

I co tam? Sprawdziły się moje wszystkie słowa o cybercrapie? Gdzie zachwalający grę pablo397 został ostatecznie zaorany z cała swoją bojówką badoskiego Cipek wygryw życiowy, kolejny raz pozytywnie zaskoczony przez grę XD Kieszonkowe chociaż dostajesz pantoflu? XD beka z cb XD prosimy przedstawiciela Redów szanownego Cipka o zabrania zdania XD
#cyberpunk2077
  • 1513
  • Odpowiedz
@Wrrnatorr: Strasznie zaintrygowało mnie dlaczego Kris221StreetFighter po tym jak dopiero co kłócił się z kubus2k7kuba teraz robi za jego rzecznika, przekazuje nam na tagu #cyberpunk2077 jego słowa, robi dziwnie podobne memy i w podobny sposób używa capsloka oraz identycznie omija używania składni języka polskiego.
  • Odpowiedz
@Tank1991: i napisał to biedak w nissanku 1.2, śliniący się do jakieś karty graficznej którego nie stać na biurko pod kompa nawet XD I co tam? Sprawdziły się moje wszystkie słowa o cybercrapie? Gdzie zachwalający grę CDPR został ostatecznie zaorany z
  • Odpowiedz
@Wrrnatorr: Czy na konsolach da się uruchomić grę na poprzedniej wersji Patcha? Przechodzę grę Cyberpunk 2077 ,gram na konsoli Xbox Series X, i wczoraj wyszedł nowy "patch" który zbugował grę. Mianowicie w zadaniach w których mamy coś "schakować" czyli wprowadzić jakiś kod do komputera/drzwi gra automatycznie się #!$%@? i rozmazuje obraz przez co nie jesteśmy w stanie wprowadzić absolutnie żadnego kodu a mnóstwo misji pobocznych jest niegrywalnych.Czy jest jakaś opcja
  • Odpowiedz
@Tank1991: Zawsze zaczyna się od formowania charakteru, szczególnie rozwijania siły woli i determinacji połączonej z nauczaniem przyjmowania odpowiedzialności z radością i dopiero na końcu przychodzi czas na przekazywanie czystej wiedzy
  • Odpowiedz