Wpis z mikrobloga

I co tam? Sprawdziły się moje wszystkie słowa o cybercrapie? Gdzie zachwalający grę pablo397 został ostatecznie zaorany z cała swoją bojówką badoskiego Cipek wygryw życiowy, kolejny raz pozytywnie zaskoczony przez grę XD Kieszonkowe chociaż dostajesz pantoflu? XD beka z cb XD prosimy przedstawiciela Redów szanownego Cipka o zabrania zdania XD
#cyberpunk2077
  • 1513
  • Odpowiedz
@Tank1991: Moje świadectwa, w zależności od przedmiotu i jego oceny, przedstawiały zawsze ekstrema. Obok chwalebny i celujący – dostateczny albo też niedostateczny. Najlepsze były moje osiągnięcia z geografii, a jeszcze lepsze z historii powszechnej. Dwa ulubione przedmioty, w których wyprzedzałem klasę.
  • Odpowiedz
@PonuryKosiarz: Wielu życiowych przegranych to ludzie, którzy nie zdawali sobie sprawy, jak blisko byli sukcesu, kiedy się poddali.Nie ma nic bardziej przygnębiającego od obserwowania trzeźwym okiem zjawisk zachodzących w parlamencie i przypatrywania się stale powtarzającym się zdradom.
  • Odpowiedz
Jeśli nie potrafisz latać, biegnij. Jeśli nie potrafisz biegać, chodź. Jeśli nie potrafisz chodzić, czołgaj się. Cokolwiek jednak robisz, poruszaj się do przodu.Ówczesne godziny wydawały mi się wybawieniem z irytujących odczuć młodości. Nie wstydzę się powiedzieć, że porwany gwałtownym zachwytem upadłem na kolana i z przepełnionego serca dziękowałem Niebiosom, że dały mi szczęście żyć w tych czasach
  • Odpowiedz
Tak jestem trollem,tak stwierdziła banda dzieci które tupią nóżką bo ktoś dorosły im powiedział prawdę Cyberpunk 2077 na konsole PS4 działa ZNAKOMICIE! Tylko taki np Cipek wcisnęli ci w Komputroniku komputer z funkcją farelki i myślisz że się znasz bo czopek nic nie odpisze bo mu sie intel przegrzal. Grałem na PS4 FAT i frame rate trzymał klatki na BARDZO WYSOKIM pozomie nie wypowiadaj mi się tutaj Intelowski fanboju ! morda w
  • Odpowiedz
@Wrrnatorr: Chłopaki się tutaj kłócą a tymczasem w procesorach Intela już pewnie opalony niczym Afrykański Mokebe od tego swojego potężnego PCta;) bo musiałeś wymienić butle z ciekłym azotem żeby schłodzić tego twojego potworka. Piękny obraz waszego działania czyli: 0 Argumentów, 0 Logiki , 0 zdrowej inicjatywy tylko wyzwiska i memy. Logika wykopków jak widać nie ma granic,a raczej brak tejże logiki
  • Odpowiedz