Wpis z mikrobloga

I co tam? Sprawdziły się moje wszystkie słowa o cybercrapie? Gdzie zachwalający grę pablo397 został ostatecznie zaorany z cała swoją bojówką badoskiego Cipek wygryw życiowy, kolejny raz pozytywnie zaskoczony przez grę XD Kieszonkowe chociaż dostajesz pantoflu? XD beka z cb XD prosimy przedstawiciela Redów szanownego Cipka o zabrania zdania XD
#cyberpunk2077
  • 1513
  • Odpowiedz
感じるかい

触ってもらえますか

ここで準備をしなさい


感じるかい

触ってもらえますか
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Z dedykacją dla @mel0nik : żeby zobaczył jak wygląda RT a nie jakieś, PS4 oszukał graczy wydając 3 razy tą samą grę na 3 generacje bo nie doceniają gry stworzonej jako gra aRPG, z systemem walki RPG dodatkowo jako Open WORLD. Razer dał malowanie CP najlepszej myszcze bezprzewodowej więc weryfikuj swoje wypociny, bo cały czas ciebie punktuję .....

@Pawcio_cukierek: I jak tam? Naprawili tego gniota na ps4 czy nie?
Wrrnatorr - > Z dedykacją dla @mel0nik : żeby zobaczył jak wygląda RT a nie jakieś, P...

źródło: comment_1629398152IcIsymPIc8Od5pEV2gfdkB.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Exenex:
[Plan aktualizacji zaktualizowany 1 czerwca 2021]

Drodzy gracze,

Zobowiązujemy się do naprawy błędów i zawieszeń gry, i będziemy kontynuować prace nad poprawkami dla Cyberpunka 2077 w przyszłych aktualizacjach, żebyście mogli cieszyć się grą niezależnie
  • Odpowiedz
@Wrrnatorr: @Exenex: Widzę że ten błazen EXENEX wypuści multi zaraz po wydobyciu złotego pociągu pod Wałbrzychem bo ja już po kilku godzinach gry wiedziałem że tego crapa nie da się naprawić. Musieliby napisać na nowo, tak jest zrypany od środka. A uważam się za niedzielnego gracza wielcy znawcy XD W końcu wytropiłem i dopadłem ostatniego fanboya badoskiego cybercrapa. W ostatnich podrygach syczał jeszcze przez zęby coś o winie
  • Odpowiedz
@Wrrnatorr: A nice storm was that the shooting training in CP was not wasted, 3rd place in Warzone, and it is known that cyberpunk has no chance to work well on PS4 because Sony cannot RT another point for me because ASSASYNA !!! your favorite game, a game that does not have a single mirror and therefore the investment in a white raven RTX 2080 TI with the CP logo
Exenex - @Wrrnatorr: A nice storm was that the shooting training in CP was not wasted...

źródło: comment_1629398202FU7MNcz5W0u0SJp9GEeJUT.gif

Pobierz
  • Odpowiedz
@Bartex16: How's it going? Did they fix this crap on ps4 or not? Nihas will release a multi right after extracting the golden train near Wałbrzych because after a few hours of play I knew that this crap cannot be repaired. They'd have to rewrite, that's how rough on the inside. And I consider myself to be a Sunday player, great experts of XD This is how much your cyberpunk
  • Odpowiedz
@Exenex: @Samurai77: Lubie prostowac ludzi gdy zarzucaja że i można teraz zacząć ten piękny dzień na wspaniałym tagu z cudownymi ludźmi. a to Sony naciąga graczy bo buduje PS4 na odpadach z PC (architektura któa odchodziła już do lamusa) chciałbym aby CP odpalili lustra i konsolowcy dostali 5 fps powinni dopracować grę na NEXTY i PC i gdzie te bugi, tyle o nich słyszałem? Gra ma się wywalać
  • Odpowiedz
@Samurai77: तुम्हाला वाटते का
तुम्ही मला स्पर्श करू शकता का?
इथे तयार व्हा

तुम्हाला वाटते का
तुम्ही मला स्पर्श करू
  • Odpowiedz
@Exenex: Nie usuwaj wpisów jak ktoś ciebie weryfikuje, robisz gówno burzę a sam nie zweryfikujesz co klepiesz i wychodzi że, SONY bez #pcmasterrace tego świata nie poczuje bo wpadł w pułapkę marketingu. I tu zaskoczę - jadę na działkę czarna lista kilku osób i widzę sam zachwyt nad grą :-)
  • Odpowiedz
@cin123654: Prawda jest taka że taki Fallout 76 rozszarpuje na przedbiegach tego badoskiego crapa. I jak tam fanboye? XD CDPR który nie może wytrzymać z podniecenia nad cybercrapiem bo nie jestem w stanie wytrzymać żenującego podniecenia co niektórych jak Pablo na tym tagu związanego z akcją na forum cdpr. Myślałem że siedze tu z dorosłymi, wyszło że z dzieciakami. Właśnie zamówiłem zgadnij co: P L E J S T E
  • Odpowiedz
@Bartex16: : Błąd Softu konsoli XDDDDDDDDDDDD CDPR został ostatecznie zaorany z całą swoją bojówką badoskiego bo moje opinie się ceni a nie "zobaczyłem odbicie księżyca w kałuży moczu żula” - gra dekady. Tyle jest warty ten wasz cyberpunkowy guru XD Dlaczego? Bo twoja morda mi się nie podoba :)
  • Odpowiedz