Wpis z mikrobloga

I co tam? Sprawdziły się moje wszystkie słowa o cybercrapie? Gdzie zachwalający grę pablo397 został ostatecznie zaorany z cała swoją bojówką badoskiego Cipek wygryw życiowy, kolejny raz pozytywnie zaskoczony przez grę XD Kieszonkowe chociaż dostajesz pantoflu? XD beka z cb XD prosimy przedstawiciela Redów szanownego Cipka o zabrania zdania XD
#cyberpunk2077
  • 1513
  • Odpowiedz
@Tank1991: Przeglądając gorące trafiłem na Ciapek wcisnęli ci w Komputroniku komputer z funkcją farelki i myślisz że się znasz bo musiałeś wymienić butle z ciekłym azotem żeby schłodzić tego twojego potworka. Psycha już widzę siada ;) nie wypowiadaj mi się tutaj Intelowski fanboju ! morda w butle od azotu
  • Odpowiedz
dolność przyjmowania przez masy treści politycznych jest bardzo ograniczona, a możliwości zrozumienia ich niewielkie; z drugiej strony mają pewną zdolność zapamiętywania. Dlatego skuteczna propaganda musi się ograniczać do niewielu punktów
  • Odpowiedz
Detection time of enemies now depends on game difficulty. Enemies on Easy and Normal difficulties will now detect the player slower. Enemies on Very Hard difficulty will now detect the player faster.
  • Odpowiedz
jak zmienisz kilka rzeczy w paście to może długo leżeć dopóki moderacja nie zobaczy


@Wrrnatorr: co za młoty xD elastica by postawili i by się #!$%@?ło na szybkości po score
  • Odpowiedz
Cóż to jest ta wasza Armia Krajowa? Co to za armia bez artylerii, bez czołgów, bez lotnictwa? Nawet broni ręcznej nie ma dosyć… To są drobne oddziałki partyzanckie, a nie regularna siła zbrojna. Słyszę, że rząd polski polecił tym oddziałom wypędzić Niemców z Warszawy. Nie rozumiem, jak to zrobią, bo przecież nie mają na to siły.
  • Odpowiedz
Dla sowieckiego żołnierza ucieczka z pola walki wymaga więcej odwagi niż stanięcie do niej! CP ludzie nie umieja grac i graja na youtube smiejecie sie ze mam myszke cyberpunka a to taki bzik poza tym w poradniku nie ma slowa o aktach, wiec napisy w grze zostały dodane później tworząc dużą niezgodność.
  • Odpowiedz