Wpis z mikrobloga

I co tam? Sprawdziły się moje wszystkie słowa o cybercrapie? Gdzie zachwalający grę pablo397 został ostatecznie zaorany z cała swoją bojówką badoskiego Cipek wygryw życiowy, kolejny raz pozytywnie zaskoczony przez grę XD Kieszonkowe chociaż dostajesz pantoflu? XD beka z cb XD prosimy przedstawiciela Redów szanownego Cipka o zabrania zdania XD
#cyberpunk2077
  • 1513
  • Odpowiedz
jesteśmy pięćdziesiąt albo sto lat za krajami rozwiniętymi. Musimy pokonać ten dystans w ciągu dziesięciu lat. Albo zrobimy to, albo nas zniszczą. rzeglądając gorące trafiłem na Ciapek wcisnęli ci w Komputroniku komputer z funkcją farelki i myślisz że się znasz bo musiałeś wymienić butle z ciekłym azotem żeby schłodzić tego twojego
  • Odpowiedz
. Musieliby napisać na nowo, tak jest zrypany od środka. A uważam się za niedzielnego gracza wielcy znawcy XD W końcu wytropiłem i dopadłem ostatniego fanboya badoskiego cybercrapa. W ostatnich podrygach syczał jeszcze przez zęby coś o winie Sonego @mel0nik: . Musieliby napisać na nowo, tak jest zrypany od środka. A uważam się za niedzielnego gracza wielcy znawcy XD W końcu wytropiłem i dopadłem ostatniego fanboya badoskiego cybercrapa. W ostatnich
  • Odpowiedz
lay It Safe — improved Oda's behavior during the fight.
Transmission — improved Placide's behavior during the fight.
Transmission — increased Placide's hacking resistance.
Cyberpsycho Sighting: Letter of the Law — improved Cyberpsycho's behaviour during the fight.
Every Breath You Take — improved Red Menace's positioning and aim.
Increased stats of La Chingona Dorada (Jackie's iconic pistols).
  • Odpowiedz
@Tank1991: ielkość każdej aktywnej organizacji, która stanowi uosobienie jakiejś idei, leży w duchu religijnego fanatyzmu i nietolerancji,

Nie wierzę nikomu. Nie wierzę nawet sobie samemu.
  • Odpowiedz
@Tank1991: Nie mogę się doczekać kiedy w końcu ktoś z was użyje jakiego argumentu. w procesorach Intela idz sobie pograj w exclusive dla twojego kąkuterka,takie jak saper i Pinball bo nie wyrabia donosić butli z azotem żeby każdemu odpisać. HIMALAJE HIPOKRYZJI ! Proszę o nie pisanie obraźliwych wiadomości.Zgodnie z polityką serwisu usuwam je natychmiastowo
  • Odpowiedz
Żydowi z pewnością powiodło się w jego zamiarze; jest zachwycony, widząc katolików i protestantów walczących z sobą. Wróg ludności aryjskiej i całego chrześcijaństwa śmieje się w kułak. Dwa Kościoły chrześcijańskie patrzą obojętnymi oczami na to skażenie i zepsucie szlachetnej i jedynej egzystencji nadanej przez szczodrość Bożą na tej ziemi.Prawdziwie żyć to najrzadsza rzecz na świecie. Większość ludzi jedynie egzystuje.
  • Odpowiedz
Ulepszenia dynamicznego skalowania rozdzielczości.
Poprawiono spójność liczby klatek na sekundę, co skutkuje mniejszą liczbą zacinania się gry i skoków, zwłaszcza podczas walki. super zmiany które powinny być w wrsji 1.0
  • Odpowiedz
Prasa (…) jest to najostrzejsza i najpotężniejsza broń naszej partii. Pokażemy ci gdzie raki zimują" Sam grałem na PS4 Fat i Xbox series X... wrażenia NIEWALAJĄCE! nie to co twój klatkujący PC
  • Odpowiedz
Spać z Leninem to jeszcze nie znaczy rozumieć leninizm. @Tank1991: Delamain's image will no longer get stuck on holocalls when V leaves the car too fast after completing Epistrophy: Badlands.
  • Odpowiedz
reguły myśle ze żartujesz jak piszesz jaka ta gra jest fajna :) I jak tam? Naprawili tego gniota na ps4 czy nie? Cipek lądujesz na #czarnolisto typie bo ja już po kilku godzinach gry wiedziałem że tego crapa nie da się naprawić. Musieliby napisać na nowo, tak jest zrypany od środka. A uważam się za niedzielnego gracza wielcy znawcy XD W końcu wytropiłem i dopadłem ostatniego fanboya badoskiego cybercrapa. W
  • Odpowiedz