Wpis z mikrobloga

ty uważasz, że są szkodliwe, a ja uważam, że nie bez powodu utrzymują się tysiące lat. Zrozumienie tego wymaga trochę pokory. Ale taka jest natura młodości, że człowiek chce zmienić świat, obalić stary porządek i zrobić wszystko od nowa. Myśli, że odkrywa świat na nowo, że nikt wcześniej nie wpadł na to co on teraz. Że dopiero on dostrzegł absurdy. Też taki byłem kiedyś, wyrosłem już z tego.


@Capri-Sonne: mój drogi,
@Filippa: Ale nikt ci p0lko nie zabrania się puszczać, tylko nie będziesz uznawana przez większość mężczyzn za wartościowa kobietę nadająca się do stałego związku. Plus będziesz wyśmiewana przez społeczeństwo na publicznych forach takich jak to. I nie jest to hipokryzja bo żadnemu mężczyźnie nigdy nie będzie tak łatwo zaruchac jak tobie nawet jak jesteś ulańcem.
@Filippa
@konopiapolska

Można by spróbować wyjaśnić im to w drugą stronę. Można napisać, że dziewczyna, która miała tyłu partnerów faktycznie jest gorsza i trzeba takiej unikać. Ale tak samo mężczyzna, który miał tyle partnerek też nie jest wartościowym materiałem.
Nie dociera do nich to, że kobiety chciałyby coś w tej kwestii ugrać i wskoczyć na ten swobodny poziom, na którym są mężczyźni, więc jak najbardziej ograniczmy i obwiniajmy kobiety, no a przy
Można by spróbować wyjaśnić im to w drugą stronę. Można napisać, że dziewczyna, która miała tyłu partnerów faktycznie jest gorsza i trzeba takiej unikać. Ale tak samo mężczyzna, który miał tyle partnerek też nie jest wartościowym materiałem.


@PyraPrzeznaczenia: No właśnie mężczyzna mający wiele partnerek JEST wartościowym partnerem w oczach KOBIET. Czego nie rozumiesz? Wam nie przeszkadza że gość zaliczył mnóstwo panienek bo to dla was sygnał że on musi mieć coś
@Medel1n_ Nie wiem czemu łączysz mnie z jakimś "wam" skoro moje podejście jest inne. Jak facet zaliczył sporo dziewczyn to mnie też chce tylko zaliczyć, więc nie jest ciekawym materiałem na partnera. Jeśli ktoś chciał go na jedną noc to wystarczyło, że był ładny, nie musi mieć nic więcej w sobie. A jeśli są ładniejsze niż ja, a gość i tak chce mnie przelecieć to jeszcze bardziej się dystansuję z obawy, że