Wpis z mikrobloga

@Speechless: to nie ja zgłosiłam, nigdy nie zgłaszam. Wolność słowa ponad wszystko.

Ty nadal nie rozumiesz. Twoje "wy jesteście postrzegane" to zwyczajne urojenia. To tak, jak twierdzenie mojej babci, że bozia istnieje a ja idę do piekła. Jej nie wytłumaczysz, bo żyje w alternatywnej rzeczywistości z własnymi dogmatami przekonana, że większość myśli jak ona. No ale z domu nie wychodzi, radia Maryja słucha i tak jej się roi ( ͡
  • Odpowiedz
@GordonSzamlej: serio nikt? To skąd w ogóle ten wpis OPki, który jest jawnym bólem dupy, ze właśnie społeczeństwo was tak postrzega. Wy same nawet się tak postrzegacie ale tylko wtedy gdy to jest wygodne.
  • Odpowiedz
@GordonSzamlej: Podam ci przykłady:
-ten wpis
-kłamanie kobiet o ilości partnerów przy poznawaniu nowego
-nawet to ze obie wspominacie o waszej małej ilości partnerów (co mnie nie obchodzi i nic nie wnosi do tej dyskusji)
Pokazuje, ze no jednak tak ktoś postrzega puszczalskie dziewczyny. Wiem, bardzo tego nie chcecie ale tak już działa ten świat.
  • Odpowiedz
@Speechless: trollik już dostał bana, więc nie ma się co wysilać odpowiadaniem na jego wysrywy.

A od @Filippa: chyba się nie nigdy nie dowiemy co ma wspólnego przegryw nie trzymający nigdy nawet za rekę, z facetami co ruchają co weekend inna laskę. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Filippa: odpowiem ci tak.
Jak syn pójdzie do ojca i powie, że wyruchał Aśke spod czwórki to tato powie: "hehehe mój syn!" i przybije piątkę :)

Jak dziewczyna pójdzie do taty i powie, że wyruchał ją Adam spod szóstki, to dostanie szlaban do 21 roku życia xD

I choćby skały srały nie zmienisz tych poglądów przez minimum
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@omajgydnes i uważasz że taki pogląd jaki ty reprezentujesz i ojciec z wyżej podanego przykładu, jest czymś dobrym "bo takie w końcu jest społeczeństwo"? Usprawiedliwiasz się bardzo niesprawiedliwymi a do tego krzywdzącymi konstruktami społecznymi. To zawsze będzie tak samo działać w dwie strony. Niezależnie od tego jak kto sobie "wykonstruuje świat". Btw, dość prostolinijnie patrzysz właśnie na ten świat. Nie mogę mieć za sobą poważnych związków a tym bardziej uprawiać seksu
  • Odpowiedz
odpowiem ci tak.

Jak syn pójdzie do ojca i powie, że wyruchał Aśke spod czwórki to tato powie: "hehehe mój syn!" i przybije piątkę :)

Jak dziewczyna pójdzie do taty i powie, że wyruchał ją Adam spod szóstki, to dostanie szlaban do 21 roku życia xD

I choćby skały srały nie zmienisz tych poglądów przez minimum kilka pokoleń.


@omajgydnes: Spoko, deskryptywny opis, ale jest to bardzo odważny pogląd, że potrzeba aż "minimum kilka pokoleń", bo przy postępującym równouprawnieniu to jest coś co idzie zmienić w dużej większości społeczeństwa już teraz, jak utrzymamy obecną trajektorię i odpowiedni poziom edukacji u młodych to nawet myślę że ten średniowieczny pogląd wyginie. Swoją drogą, nie bulwersuje cię to trochę, że takie nierówne
  • Odpowiedz
@Gaku745: gorsi od kobiet, które usprawiedliwiają swoje #!$%@? są tylko faceci im przyklaskujący. Powiem ci, że nawet nie dziwi mnie postawa @Filippa: . Ma pewnie swój przebieg bolców i jakoś próbuje sama siebie usprawiedliwiać, może też przed samą sobą, jak każda kobieta. Natomiast to co ty #!$%@?, będąc "facetem", to już jest poniżej krytyki. Szkodzisz sobie i wszystkim facetom przy okazji wybielając rozpustę wśród kobiet. Twoich poglądów nie
  • Odpowiedz
@churros8 szkoda słów na nich xd jeżeli ich "brzydzi" to, że kobieta mogła mieć 2 czy 3 partnerów seksualnych a sami mieli dużo lasek to ja nie mam słów xD


@Filippa a potem płacz, że są sami xD on mógł wyruchać 50 lasek, którymi się jednocześnie brzydzi, bo są wyruchane, wtf. To tak jakbym poszła do łozka z bezdomnym i narzekala.
  • Odpowiedz