Wpis z mikrobloga

@przegryw_wykopu: @YoungZibixD: Przecież w biologii człowieka nic się nie zmienia przed i po zaruchaniu.

Co do błony dziewiczej, to ona może pęknąć i bez seksu, a po seksie nie zawsze pęka. Podstawowa biologia się kłania. W nieco lepszych szkołach nauczycielki nawet to wtrącają jako ciekawostkę, mi np. to mówiono.

A status bycia "dziewicą" jest konstruktem społecznym.
  • Odpowiedz
@Filippa: Ja akurat wiem z doświadczenia, że już nawet ilość nie taka ważna, co Z KIM i w JAKICH OKOLICZNOŚCIACH. Jasne sygnały ostrzegawcze są wtedy, gdy się okazuje, że pruła się np. z sąsiadem, który regularnie przychodzi pogadać, z partnerem z pracy, z którym regularnie się widzi, albo z każdym z kolegów z jej stałego kręgu towarzyskiego. Wtedy właśnie dla własnego spokoju lepiej sobie kogoś takiego odpuścić. Nawet, jeśli miała jakieś
  • Odpowiedz
@Wkopanywykopany: z tego powodu cała otoczka fwb jest dla mnie idiotyczna. Spoko, można się ruchać ale jeśli ktoś myśli że potem można normalnie się przyjaźnić jest naiwniakiem. Takie panny co dalej bujają się z byłymi czy "przyjacielami" to tylko do seksu się nadają
  • Odpowiedz
@LittleStulej: no właśnie dziwne to. Ja sam nie lubię być hipokrytą, więc unikam FBW, a nie chwaląc się, chętne bym miał nie raz, od przyszłej partnerki oczekuję zero kontatków z tymi, z którymi to kiedyś robiła, a gdybym bawił się w FWB i sam tego od niej wymagał przyjaźniąc się dalej z byłymi kochankami, to bym wyszedł na hipokrytę.
  • Odpowiedz
@Filippa:

tutaj bardziej chodzi o mentalność


Zakładając na chwilę, że twój post to nie bait - jak możesz stwierdzić, że esencją przegrywu jest taka mentalność, skoro większość przegrywów nigdy nie trzymała dziewczyny za rekę, nie mówiąc już o seksie?

Przecież to jest tak absurdalne co piszesz, że ręce opadają.

A za odkrycie, że dziewictwo jest konstruktem społecznym należy ci się nobel. Naprawdę, dokonałaś niebywałego odkrycia. Zdradzę ci jeszcze jedną tajemnicę. Większość
  • Odpowiedz
@GordonSzamlej: ty uważasz, że są szkodliwe, a ja uważam, że nie bez powodu utrzymują się tysiące lat. Zrozumienie tego wymaga trochę pokory. Ale taka jest natura młodości, że człowiek chce zmienić świat, obalić stary porządek i zrobić wszystko od nowa. Myśli, że odkrywa świat na nowo, że nikt wcześniej nie wpadł na to co on teraz. Że dopiero on dostrzegł absurdy. Też taki byłem kiedyś, wyrosłem już z tego.

Religia, przemoc,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@Filippa:

Nie, i to nie jest preferencja tylko hipokryzja xD


Co musi zrobić mężczyzna aby zaruchać?
Co musi zrobić kobieta aby zaruchać?
No właśnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dlatego nie ma tu raczej hipokryzji ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz