Wpis z mikrobloga

tylko nie będziesz uznawana przez większość mężczyzn za wartościowa kobietę nadająca się do stałego związku


@Speechless: ciekawe, czy tobie się wydaje, że ktokolwiek kto żyje w realnym świecie nabierze się na takie #!$%@?. Czy tylko piszesz ku uciesze piwniczaków, którzy nie wiedzą jak wygląda prawdziwe życie?
  • Odpowiedz
@Der_Liebhaber_der_Lebkuchen: owszem, ale świadomym i to jest ta różnica, pajacu.

I jako, że życie nie jest największą wartością ale jego jakość, żaden nieświadomy kawał mięsa nie będzie decydował o jakości mojego świadomego życia. Proste jak drut dla każdego cywilizowanego człowieka poza prolajferskimi prymitywami, którym się wydaje, że reszta rozumnej cywilizacji coś przeoczyła w swojej filozofii, że tak bezczelnei daje spuszczać w kiblu skrzepy krwi xDDDDDDDDDDDDd
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Speechless puszczanie się XDDD
Poszukajcie sobie zatem 13 latek czy 15 latek bo to nieskażone dziewice xD
No i skoro typ ze skrina miał X lasek to znaczy, że ewidentnie też musi być nieźle "puszczalski".
To działa w dwie strony. Po za tym gdzie ty tu widzisz w ogóle puszczanie się.
To ja nie mogę mieć za sobą np. 2 poważnych związków bo jakiś przegryw mi tutaj przyjdzie i powie że
  • Odpowiedz
@GordonSzamlej: Ale ty masz nasrane chłopie. Tak jak pisałem - większość bo jest dużo beciaków którzy bez szacunku do siebie wezmą takie #!$%@? za partnerkę byle tylko mieć w co włożyć albo tacy którzy lubią patrzeć jak ktoś im rucha laske (którym jesteś?). A ty walcz sobie dalej z prawda, po ilością twojego zesrania pod tym wpisem domyślam się ze już siedzisz u OPki w dm’ach białorycerzu, powodzenia moze z
  • Odpowiedz
@Filippa: Znowu, to nie jest hipokryzja i on nie jest puszczalski bo kobiety stygmatyzują prawictwo i to przez was nie jest on uważany za wartościowego mężczyznę jeśli nie ruchał. Tak bardzo nienawidzisz nieruchajacych mężczyzn (przegrywow i inceli), ze zrzucasz na nich winę za to ze jakiś typ siebie bzyka dużo lasek XD sugerujesz pedofilie bo rozumiem, ze dotrzymanie dziewictwa nawet do tego 18 roku życia to dla ciebie i twojego
  • Odpowiedz
beciaków


@Speechless: oszczędzę tobie i sobie czasu: wiedz, że w oczach normalnych ludzi samo posługiwanie się tą nomenklaturą kwalfikuje cię jako osobę z zaburzonym postrzeganiem rzeczywistości. Wy poważanie nie macie pojęcia, jaką sektą jesteście.

(jestem kobietą, więc nie trafiłeś ze swoimi urojeniami)
  • Odpowiedz
Dlatego tak z tym walczysz. I wszystko jasne.


@Speechless: niestety, też pudło, ale rozumiem, że w chorym umyśle przegrywa nie jest możliwe wyjście poza twierdzę zbudowaną z własnej nienawiści ( ͡° ͜ʖ ͡°)

jeśli chodzi o mnie to miałam dwóch partnerów w ciągu życia, włącznie z obecnym a seks wchodzi grę tylko z miłości. Ale w przeciwieństwie do ciebie nie jestem socjopatką, która traktuje ludzi jak przedmioty, które mogą się zużywać i przyznaje zarówno kobietom jak i mężczyznom pełne prawo do czerpania przyjemności z takiego seksu jaki im się podoba, a to jaki seks im się podoba w żaden sposób
  • Odpowiedz