Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 262
Można Tuska nie lubić. Ba, zrozumiem nawet ludzi go krytykujących, bo podjął trochę złych decyzji za swojej kadencji rządów. Jednak trzeba przyznać, że pod względem prowadzenia polityki, jest o kilka klas wyżej od PiSu. Czuć u niego profesjonalizm, a nie zajadłe plucie na oponentów.

6 lat temu głosowałem na PiS, bo miałem dość rządów platformy. W życiu bym nie pomyślał, że jeszcze za nim zatęsknię. Tak samo jak za Giertychem, gdy widzę co odpierdziela Czarnek.

Chciałbym zagłosować na coś innego niż PO, no ale póki co, to tylko oni stanowią realne zagrożenie dla Kaczafiego.

Afery platformy wraz ze słynnymi ośmiorniczkami to pryszcz przy tych, które mają łatkę "to było za PiSu".

Mimo wszystko, mam nadzieję, że mocno napsuje Kaczyńskiemu krwi. Jedynie szkoda jego brata Lecha, bo sporo mu się też oberwało przez Jarka, mimo że był dużo normalniejszy.

#polityka #bekazpisu #tusk
laress - Można Tuska nie lubić. Ba, zrozumiem nawet ludzi go krytykujących, bo podjął...

źródło: comment_1629366397ZCTuYFdm2BBg2cxa4hUbHt.jpg

Pobierz
  • 45
@laress: Z tą aborcją to jest kontrowersyjna sprawa, o ile na życzenie absolutnie nie powinno być, o tyle jak jest potworek który i tak by się męczył i zmarł zaraz po porodzie to lepiej dać zadecydować czy dobić czy nie. Co do TVN to też uważam że powinni byli zatkać nos i głosować przeciw, chociaż rozumiem że frakcja narodowców musiała mocno się sprzeciwniać bronieniu stacji która ich opluwała. Generalnie konfa nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Parker_: No to było jedno z życiowych pomyłek, no ale skąd mogłem wiedzieć. Wtedy jeszcze nie byłem dojrzały i w pełni świadomie politycznie. Ja szczęście nigdy już nie popełnię tego błędu.

Nie będę nikogo przepraszać, po prostu kiedyś byłem prosto myślący. Na szczęście zmieniło się to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@owadow: W sprawach gospodarczych, naprawde mocno konfa mi pasowała, szkoda tylko że zawiodła w kluczowych sprawach. Odnośnie aborcji jestem za aborcja w przypadku wad płodu, która konfederacja była przeciw. To mnie najbardziej wkurzyło