Wpis z mikrobloga

@HFL-przed-30: Mozesz po prostu byc ponadtym, przestac sie mazgaic i zachowac sie jak facet a nie 15 latek.
Kazdy przez to kiedys pzechodzil. Gwarantuje Ci ze to jest najlepsza opcja, zachowujesz klase, nie masz sie pozniej czego wstydzic, nie palisz mostow, a i jej dajesz do myslenia - "patrz goska, tyle czasu bylismy razem, a jego jakby to wogole nie ruszylo". Moze bedzie trudno, ale serio, emocje to jest najgorszy doradca,
i nigdy nie znajdziesz takiej samej. Przeciętne odpadają bo stają się dla ciebie brzydkie.


@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus: A to swoją drogą. Wiem, że nie mogę mieć brzydszej dziewczyny i tyle. Rozumie się samo przez sie. Też mam wysoko postawioną poprzeczkę, ale pewnie kiedyś znajdę.

Mozesz po prostu byc ponadtym, przestac sie mazgaic i zachowac sie jak facet a nie 15 latek.

Kazdy przez to kiedys pzechodzil. Gwarantuje Ci ze to jest najlepsza opcja,
@HFL-przed-30: no wiec daj se juz spokoj, nie pierwsza i pewnie nie ostatnia ¯\_(ツ)_/¯
Ktos nie chce jechac z Toba, trudno, zycie. Bedzie ktos inny. Pokaz sam sobie ze potrafisz byc szczesliwy bez nikogo.
Kilka razy przez to przechodzilem, z kazdym razem bylo latwiej mimo ze zawsze czlowiek myslal ze to wlasnie ta jedyna odchodzi :D A jak po latach patrze obiektywnie na te relacje to wiem ze nie chcial bym
@HFL-przed-30: z reguły ładniejsze mają jeszcze mniej do zaoferowania niż szare myszki, które w przypadku potencjalnego kandydata do kopulacji będą zabiegały o względy

typowe 10/10 mają ego rozdmuchane jak bańka bitcoinowa bo wiedzą że wezmą kolejnego w kolejce nim ty zdążysz mrugnąć
@HFL-przed-30: znam to aż za dobrze. Wyrwa w sercu pozostanie na lata. Trzeba się oswoić z tym bólem i próbować dalej żyć normalnie zachowując tylko dobre wspomnienia. Przyjdzie nowa, równie dobra, da inne przeżycia, inne emocje, wspomnienia i tak to się kręci. Zagłuszanie bólu innymi dupami i siłownią w moim przypadku w miarę zdało egzamin
@HFL-przed-30 wyciągnij z tego nauczkę i zachowaj się jak facet następnym razem. Przechodziłem przez to samo i właśnie przez moją postawę laska do teraz na głowie staje, bo jednak okazało się, że znoszę to lepiej niż ona. Zgrywala twarda, a skończyło się na nachodzeniu mnie w domu, płaczu, błaganiu. Nie żeby dawało mi to satysfakcję, bardziej mnie to meczy, ale cieszę się, że mogę bez wstydu patrzeć w lustro
@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus:
Jestem trzydziestolatkiem z nowym autem premium, mieszkaniem i pół miliona na koncie.
Ponadto jestem wysoki, w miarę przystojny, regularnie trenujący sport.
Wiadomo, że chcę laskę, która mnie pociąga i staram się spełniać cechy, które wymagają.
Że nawet ja mam złamane serce świadczy najlepiej o tym jak bardzo hipergamiczne są kobiety i jak bardzo #!$%@? jest rynek matrymonialny
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus:

Jestem trzydziestolatkiem z nowym autem premium, mieszkaniem i pół miliona na koncie.

Ponadto jestem wysoki, w miarę przystojny, regularnie trenujący sport.

Wiadomo, że chcę laskę, która mnie pociąga i staram się spełniać cechy, które wymagają.

Że nawet ja mam złamane serce świadczy najlepiej o tym jak bardzo hipergamiczne są kobiety i jak bardzo #!$%@? jest rynek matrymonialny

@HFL-przed-30:

No to cię chyba stać na taką - https://instagram.com/wiktoriadolinska_?utm_medium=copy_link
@PolskiCzarnuch: Nie mam jakichś ogromnych dochodów - ~200 na godzinę, po prostu dużo pracuję i większość odkładam. Niby wychodzi powyżej 50k miesięcznie, ale podejrzewam, że sama ta laska ma więcej ode mnie, a jej kolesie to mój majątek mają miesięcznie
Plus no - nie chcę divy, chcę kobiety
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PolskiCzarnuch: Nie mam jakichś ogromnych dochodów - ~200 na godzinę, po prostu dużo pracuję i większość odkładam. Niby wychodzi powyżej 50k miesięcznie, ale podejrzewam, że sama ta laska ma więcej ode mnie, a jej kolesie to mój majątek mają miesięcznie

Plus no - nie chcę divy, chcę kobiety

@HFL-przed-30:

Odnośnie tego ostatniego zdania - to będzie w ch ciężko (ʘʘ) wiem co mówię

Ładna i mądra