Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jackdanielov: nie największy przegryw to #!$%@? takich glupot 24/7 nakręcając się jaki to świat jest #!$%@?.

Do liceum chodziłem z typem, który miał problemy z słuchem i motoryka, ryj 3/10. Ostatnio się z nim widziałem, bardzo miła i ładna żona, zdrowy i "normalny" syn. Dlaczego o nim pisze? Bo typ nie użalał się nad sobą, do dziś pamiętam jak chodziliśmy na balety i typ podbijał do dupeczek jak by nigdy nic.
@anonanonimowy321: Ah niekoniecznie te w moim wieku. Zresztą trudno żeby jakaś podbiła (Chociaż nigdy nie zagadałem do żadne same zagadywały w szkole lub na jakiś sporadycznych imprezach) jeśli jesteś ze wsi gdzie nikogo nie było masz kilku znajomych na krzyż i izolujesz sie w domu z borderem który sparwia że chcesz codziennie zejść to trudno jest być jakimś bożyszczem. Nie mówie że jestem ideałem ale dominacji genetycznej od ogółu odjąc mi
Największy przegryw jest wtedy gdy widzisz jak laski się tobą interesują ale jesteś tak zblokowany w środku że czekasz na pierwszy krok z ich strony który prawie nigdy nie nastąpi


@gaceksteam Bezdyskusyjnie największy, nie to co bycie niepełnosprawnym, życie w patologii albo bycie odwiedzanym w wannie przez wujka
@OddajButa123: Traumy z dzieciństwa i okresu dorastania, do tego dochodzi wychowanie (lub jego brak), wzorce rodziców, psychopatyczni nauczyciele, patologia w szkole itd. Wygląd teoretycznie i praktycznie można zmienić, to co jest w głowie nie da się tak łatwo, lub w ogóle. Z jednej strony trafiając na społeczności "przegrywów" (dawniej było takie forum na wp dla ludzi brzydkich - mocna nisza ) dowiadujesz się cennej wiedzy, którą możesz uratować sobie dupę, kiedy
pytanie dlaczego ktoś kto nie jest genetycznym gównem i ma od dziecka pozytywne reakcje od społeczeństwa miałby wyrosnąć na zamkniętego w sobie spierdoksa


@OddajButa123: no można np. słabo przejść dojrzewanie i z dzieciaka, który był w klasie normikiem, stać się przegrywem, czy to przez zmiany w wyglądzie (wychudzenie/pryszcze) czy inne dziwactwa (zmiany mentalności, długa mutacja lub jej opóźnienie). No i pamiętajmy, że dla kilkunastu roczników Polaków, w tym #!$%@?, funkcjonującym do