Wpis z mikrobloga

ehh, gdzie mozna znalezc niebieskiego paska ktoremu zalezy xd przysiegam, nigdy nie spotkalam chlopa ktory sie angazuje, stara i zalezy mu chociaz w 20 procentach jak miXD CZEMU WASZE HISTORIE O P0LCE KTORA MA W------E I BECIAKACH SKAKAJACYCH WOKOL NIEJ NIE SA PRAWDZIWE AAAAAAAAAAAA
#tinder #zwiazki #badoo #niebieskiepaski #rozowepaski
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@smolldaisy: wiek, status, pozycję życiową, sylwetkę, przekonania, poglady polityczne i społeczne, historie chorób w rodzinie ( ͡° ͜ʖ ͡°) wszystko. Nie podajesz nic..trochę jak zapytanie w Google "boli mnie głowa" - przemęczenie albo rak mózgu.
  • Odpowiedz
@smolldaisy: i żeby było to jasne - jeśli się zdecydujesz to będzie gięcie metalu na zimno. Wyciągałem z przysłowiowego g... już tyle osób że niczym mnie nie zaskoczysz, a i ja nad niczym się nie będę rozczulał
  • Odpowiedz
Jako domorosły psycholog strzelam że:
Masz zatroskany styl przywiązania i (co podobno częste\*) lecisz na typów z lekceważącym
Poszukaj se kogoś normalnego (tj najlepiej z bezpiecznym a przynajmniej nie ze spektrum unikającego xd) i wyrozumiałego kto nie będzie triggerować twoich lęków

\*Nwm sam nienawidzę lekceważących zachowań w relacjach i wiem już że nie chcę mieć z takimi ludźmi doczynienia

Chodtok - Jako domorosły psycholog strzelam że:
Masz zatroskany styl przywiązania i ...

źródło: comment_1629276212S0eKOAH0IBG9zY7VPeHboa.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Chodtok: Po mojej pierwszej relacji mocniej zainteresowalam sie stylami przywiazania i moje zajecia do tego mnie zmuszaja no i cos w tym jest faktycznie, ale nie powiedzialabym wlasnie ze lece na takich ludi, bo na poczatku ludzie daja mi ochlapy zainteresowania, tylko potem maja mnie w dupie xd
  • Odpowiedz
ehh, gdzie mozna znalezc niebieskiego paska ktoremu zalezy xd przysiegam, nigdy nie spotkalam chlopa ktory sie angazuje, stara i zalezy mu chociaz w 20 procentach jak miXD


@smolldaisy: Ładny bait.
Mężczyźni bardzo się angażują, pomysły co robić i gdzie wyjść, zaproszenia, kwiaty, wino, kosmetyki i masa innych prezentów, już nie mówiąc o płaceniu czy wożeniu kobiet. Zazwyczaj to skutkuje wejściem w związek, ale nie zawsze...
  • Odpowiedz