Wpis z mikrobloga

@ParaNormikon: ale ja wlasnie nie uwazam ze wymagam duzo, doslownie nigdy nie poczulam od chlopa zaangazowania na poziomie minimalnym, zainteresowania moja osoba, checi spytania jak sie czuje, cokolwiek XD zawsze to ja jestem tym blaznem
@smolldaisy: to chyba w tym problem... Jest szerokie spektrum pomiedzy desperacją i połączoną z nią pajacerką, a górnolotnymi wymaganiami. Ja polecam każdemu ułożyć sobie w głowie najpierw obraz i stosunek do siebie a dopiero potem szukać kogoś. Każdy ma wady, każdy ma zalety - wymagasz czegoś lub oczekujesz czegoś od kogoś - zapłać za to. Nie ma nic za darmo. Czasem warto ryzykować, nie warto jednak sie przejmować. Wiesz w ogóle
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@smolldaisy: no to trzeba było inaczej pytanie sformułować i dać więcej szczegółów, odniosłem wrażenie, myślę zresztą że nie ja jeden, że chodzi o zaangażowanie w związku.
@ParaNormikon: problemem jest to ze w kazdej relacji, czy zalazkach relacji jakich bylam musialam sie prosic o takie podstawowe rzeczy, jak rozmowa przez telefon, czy spotkanie, i tak, prosic xd tez ze strony takich osob nie bylo takiego czegos, jak zainteresowanie moim samopoczuciem gdy bylo cos nie tak, brak wlasnej inicjatywy, jakiejs troski, no czegokolwiek, po prostu ja nigdy nie czulam zeby komus na mnie zalezalo jakos bardziej, zeby ktos o
@smolldaisy: Może za długo czekasz z seksem. Jeśli jesteś dziewicą, to rozumiem podejście, ale gdy faceci mieli już za sobą związki i im to spowszedniało, to po jakimś czasie takich podchodów przestają mieć chęci do tej relacji
@smolldaisy: Myślisz, że to wina facetów, że nie chcą się zaangażować, czy może to wina nie wszystkich, ale tych konkretnie w których celujesz, a może w tobie jest coś czego nie zauważasz?
@smolldaisy: problem jest prosty - czegoś chcesz (dalej tego nie nazywasz po imieniu) i kimś jesteś (też nic nie wiadomo o tym). Jak ci tak źle to parę gorzkich słów - zbierasz baty za anonimowe kobiety co były gdzieś tam przed Tobą w życiach randomowych facetów i tyle. Wąż zżera własny ogon. Przykro mi. Może jesteś fajną osobą która troszkę w to nie umie. Może nie masz wysokich wymagań (tu zawsze