Wpis z mikrobloga

Czy spotkałeś/spotkałaś się na wykopie z treściami jawnie rasistowskimi, ksenofobicznymi czy nawołującymi do przemocy wobec konkretnych ludzi lub grup społecznych? A może z pochwalaniem tego typu zjawisk?

Czy zgłaszałeś/zgłaszałaś takie treści moderacji ale wpis nie był usuwany i masz screen z panelu moderacyjnego gdzie został on odrzucony przez moderatora? A może znasz przykład kogoś kto po uporczywych zgłoszeniach dostał bana na tydzień lub dwa tylko po to by wrócić w chwale i dalej zaśmiecać portal?

Nie martw się - prześlij te informacje już dziś na adres neuropazgloszenia@gmail.com a nasz przyjazny zespół doda je do archiwów. Wiele osób, firm i instytucji może być żywo zainteresowanych standardami moderacji tego portalu.

Zgłoszenia kolekcjonujemy wyłącznie w celach badawczych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ps. Wiem że ten post dostanie shadowbana, tak samo jak mój wczorajszy wpis, który magicznie ewaporował z gorących i tagu. Jeśli chcesz przyczynić się w dobrej sprawie - udostępnij go i podziel się adresem neuropazgloszenia@gmail.com ze znajomymi.

#neuropa #moderacjacontent #afera
Pobierz
źródło: comment_1629203358pvEVVIOmFGNyVniEHmeqMQ.jpg
  • 33
Czy spotkałeś/spotkałaś się na wykopie z treściami jawnie rasistowskimi, ksenofobicznymi czy nawołującymi do przemocy wobec konkretnych ludzi lub grup społecznych?


@Kozajsza: tak, wobec katolików albo konserwatystów

( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale leci plusik za inicjatywę
@Kozajsza: mnie jeden użytkownik notorycznie publicznie miesiącami/latami dziesiątki a może i pod setkę razy wyzywał ze względu na moje pochodzenie/korzenie + inwektywy oraz życzenie mi chorób/śmierci. Każde zgłoszenie moje jak innych użytkowników - moderacja nie widzi problemu =)