Wpis z mikrobloga

#!$%@?, to juz serio jest upadek. Tak sie do matki odnosic? Chlac dzien w dzien? Ok wiem ze to patostreamy i patologia ale zawsze mnie #!$%@? jak Małysz do Jolki ryja darł, Magical robil z Menelicy gówno, Rafon do swojej matki ryja darł, Rafatus to samo itd itd. Jedyne czego nie trawie w patostreamach to właśnie brak szacunku do matki. Nie umiem tego pojąć.
#danielmagical #ksiadztv #kulfon #patostreamy
  • 11
@Velocity123: takie zalosne wymoczki jak ty smia sie nazywac patokoneserami ( ͡° ͜ʖ ͡°) zaraz beda kulfona zglaszac gdzie sie da jak grubasa. Co ty myslisz ze patusy beda mialy normalna rodzine? Po co ty wogole to ogladasz?
@niedohofo: nie po to zeby widziec jak typ wyzywa matke ( ͡° ͜ʖ ͡°) wole widziec jak ta osoba sie stacza, chleje, wywala, rzyga, policja przyjezdza, jakies bójki, ale no wyzywanie matki to jest dla mnie juz za duzo.
@Velocity123: jak masz normalna rodzine to ciezko sie moze tego sluchac, ale zyjac w patologii to oni sa czesciowo swiadomi ze sa jacy sa bo np ich matka pila w czasie ciazy - tucznik, malysz. Poza tym poza kamerami matki ich traktuja gorzej niz gowno wiec wiesz, nic nie jest bez przyczyny