Wpis z mikrobloga

@elementarz1: posiadaie tyłu różnych krypto też zbyt mądre nie jest xD przecież żeby tyle projektów śledzić to trzeba nic innego nie robić. No chyba, że ktoś kupuje jakieś randomowe coiny, nie obserwuje co się z nimi dzieje i wychodzi z założenia, że jakoś to będzie xD
@dlaczego__nie: hmmm to ja np. nic innego nie robię...
( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ale sam myślę, że masz rację, tyle to za dużo. Samo wykupowanie dipów wymagało sporo pieniędzy (i czasu), ale teraz porfel #!$%@? tak, że aż miło. Od miesiąca codziennie coś robi 20-30% i morda się cieszy.
@ProAero: Chodzi o to, że wielkie teorie trzymania itd. tutaj się uprawia, a zupełnie inaczej inwestuje się 100 dolarów, na których stawiasz krzyżyk i okazuje się, że urosło do 300, a inaczej 10k dolarów, które zjeżdża Ci o połowę. Dlatego jestem gorącym zwolennikiem pisania czym i w jakiej ilości ktoś obraca.
@buliyo: Teoretycznie masz rację, w praktyce jednak dla kogoś te 100 dolarów wrzuconą na ryzykowną inwestycje ma "większą" wartość, niż 10000 dla kogoś kto ma miliony na koncie i może pozwolić sobie na stratę tych 10000$.