Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#pytaniedoeksperta #nieruchomosci #finanse #kredyt

Singiel, 25 lat, 22% wkładu własnego, 7,5k netto/msc na umowie zlecenie, bez innych kredytów, miesięcznie wydaje na siebie 3,5k. Jest szansa na kredyt hipoteczny?


Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #611a57dff81bf9000b2c6fea
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 14
OP: @marcpol: @MysteryMe: pracuję w jednej firmie od 3,5 roku, umowa przedłużana co rok, o stabilność się nie boję, jest praktycznie taka sama jak na UoP na czas określony... zleceniodawcy na mnie zależy ogolnie.
@brakslow: 280k
@chasmo: znaczy obecnie nie mam żadnych kredytów, kiedyś konsumenckie miałem. Nie bardzo chcę UoP bo lubię swoją niezależność wynikająca ze zlecenia :P (wolne kiedy chcę, godziny pracy kiedy chcę itd...)

płacę
OP: @marcpol: @MysteryMe: pracuję w jednej firmie od 3,5 roku, umowa przedłużana co rok, o stabilność się nie boję, jest praktycznie taka sama jak na UoP na czas określony... zleceniodawcy na mnie zależy ogolnie.


@AnonimoweMirkoWyznania: W takim przypadku istnieje możliwość otrzymania kredytu hipotecznego. Umowy zlecenie są obecnie akceptowane przez część banków.