Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak długo jeszcze organizatorzy mają zamiar tolerować tego trolla? Widać że nie ma pojęcia o literaturze tylko stara się zrobić szum i zamieszanie. Jeszcze te jego gadanie o dokroracie. Mowa rzecz jasna o @problemat

#bookmeter #ksiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #611a3c90f81bf9000b2c6f7e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 18
  • Odpowiedz
@Najmilszy_Maf1oso
No nie, bo mam go na czarno, ale jeśli obserwuję tagi na które gość się zesrywa, czyli bookmeter, to i tak widzę te jego bźdzuchy... Ogień pokonuje wodę, obserwowane pokonują blokowane, taka sytuacja ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: To będzie dodawał bez użycia strony, co za różnica. Nie jestem właścicielem Wykopu lub moderatorem żeby go zablokować. A jak się karmi trolla to zazwyczaj jest gorzej. Jakbyśmy usuwali jego wpisy z naszej bazy danych dodawalby ich tyko więcej. Wiec dodaj go na czarna listę jeśli Ci przeszkadza i ignoruj. Takich ludzi bez życia, którzy dowartościowują się uprzykrzaniem życia innym najlepiej ignorować. Pomyśl, jakie musi mieć smutne życie żeby być
  • Odpowiedz
OP: Pytanie do idioty @problemat czy możesz przestać robić sobie jaja na tagach książkowych? Bo to przekracza ludzkie pojęcie.

I nie mogę dać go na czarno bo wtedy i tak widać go w statystykach #bookmeter i dostaję powiadomienia że napisał.

Pytanie też do wszystkich ludzi którzy dają plusa temu kretynowi i homofobowi i wchodzą z nim w dyskusję @rassvet, @smierdakow, @diablik, @crzeminski i innych po co wy to
  • Odpowiedz
Na jaw wyszły pewne fakty, konieczne były zmiany. Co było, a nie jest, nie pisze się w rejestr — usuwam więc komentarz stary, publikuję nowy.

@AnonimoweMirkoWyznania: przecież pan Problemat to człowiek bardzo miły a nad wyraz skromny, bo się z tym nie obnosi. Czy nikt tego nie widzi? Tak tutaj zwane „jaja na tagach książkowych”, homofobia (czy cały ten zarzut opiera się na jednym „p****e”?), wyśmiewanie Tolkienów i Sandersonów¹, obijanie erudycyjną
  • Odpowiedz