Wpis z mikrobloga

Szczerze to nie obchodzi mnie czy przegrywy faktycznie pisały do talibów czy nie ale po pierwsze: znalezienie kontaktu do talibów nie jest wcale tak trudne jak wam się wydaje, szczególnie dla osoby która całe dnie spędza przed kompem i ma multum wolnego czasu (może dla wykopka trudniejsze ale dla 4chana już nie za bardzo). I tak talibowie i ich zwolennicy korzystają z internetu. Po drugie już sam fakt tego że ludzie popierali tam sam ten pomysł i bili mu brawo zasługuje na potępienie i bany. Pokazują tym swoją niebezpieczna naturę (a ja bym określił ja nawet zbrodnicza i nieludzką). A komentarzy pochwalających to było sporo z sporą ilością plusów. Po trzecie to pewnie w większości były żarty ale za żarty też się ponosi odpowiedzialność - patrz na aferę z ziomkiem który pracował na lotnisku czy ludzi którzy dzwonią że gdzieś podłożyli bombę. Tak tego typu żarty powinny być karalne i częściowo są.

Jbć was przegrywy (nie wszystkich tylko tych co się tam udzielali i pochwalali ten pomysł z zgłaszaniem lasek)

#afganistan #wojna #islam #przegryw
  • 23