Wpis z mikrobloga

@Desperated: nie rozumiem wciąż, bo covida się szczepi tak jak polio, tylko jak grype. Z resztą koronawirusy są znani od lat i dopiero przy tej "nowej" mutacji jest problem. Z resztą ona taka nowa, że kilka miesięcy przed pandemia we Włoszech ludzie na nią chorowali.
  • Odpowiedz
@Xemioza: czemu Wy tak usilnie porównujcie covid do polio czy innego slowpoxa a nie adekwatnie do anginy czy zapalenia płuc?

Ja jestem w stanie zrozumieć że covid może mieć ciężkie skutki w razie powikłań ale to jest robienie kurtyzany - polio to był wyrok, to nie było tak że znajomy z pracy miał polio więc robiłeś test na polio, pech muszę zostać w domu na tydzień, po tygodniu znowu test
  • Odpowiedz
@fukinloner: doprawdy żadne z tych osiągnięć nie należy do tzw przez Ciebie covidian? To warto byłoby sprawdzić ilu z tych, którzy np wysyłali łaziki na Marsa, albo posiadają wiedzę niezbędną do wytworzenia komputerów zwanych sztucznymi mózgami zaszczepiło się i propaguje szczepienia przeciwko COVID, bo coś mi się zdaje, że zdecydowana większość, o ile jeszcze żyją (ci od szczepionki na polio już raczej nie). Czysta demagogia.
  • Odpowiedz
@fukinloner: łołoło, fajny styl wypowiedzi, ale kompletnie nie. To przeciwnicy szczepionek kwestionuja autorytety i zrównuja zdania profesorów do chłopskiego rozumu. Jak to pisze, to nad tym postem w gorących jest ultimate chłopski rozum w formie mema z parasolką.
Ja jako zaszczepiona osoba uznałem, że nie mam żadnego podskoku w dziedzinie szczepionek do ekspertów i posłucham mądrzejszych ode mnie. Jak z wieloma sprawami i innymi specjalistami w życiu codziennym.
  • Odpowiedz
@Bianci: pokaż gdzie kwestionuję naukowców i wyniki ich prac związanych z koronawirusem? Mi ekspert doradził, że mogę się zaszczepić ale nie jestem w grupie ryzyka, więc nie muszę
  • Odpowiedz